Chris Evans ve Daniel Craig’in Yer Aldığı Knives Out Filminden İlk Fragman Paylaşıldı

Marvel sinematik evreninden tanıdığımız Chris Evans ve James Bond serisiyle tanınan Daniel Craig'in başrolünde bulunduğu Knives Out filminden ilk fragman bugün paylaşıldı.

Yönetmenlik koltuğunda 2017 yılında vizyona giren ve oldukça eleştirilen Star Wars : Son Jedi filmini yöneten Rian Johnson'ın bulunduğunu söyleyebiliriz. Filmin oyuncu kadrosunda ise Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don Johnson, Michael Shannon, Katherine Langford, Lakeith Stanfield, Jaeden Martell ve Christopher Plummer gibi önemli oyuncular bulunuyor. Suç ve gizem türündeki filmi ile yönetmen seyircilerin gönlünü almaya geliyor.

Filmin konusuna bakacak olursak cinayet romanı yazarı olan Harlan Thrombey doğum günü partisinde ölü bulunur. Bu ölümün ardından iki dedektif bu gizemli ölümü araştırarak bu cinayeti işleyen kişiyi bulmaya çalıştığını söyleyebiliriz. Marvel evreninde Captan America olarak tanıdığımız Chris Evans filmde oldukça küfür eden bir karaktere hayat veriyor.

27 Kasım 2019 tarihinde ABD' de vizyona girecek olan Knives Out filminin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği ise şimdilik belli değil.

İlgili Etiketler