Coca-Cola’nın Akıllı Telefonu

Coca-Cola’nın Akıllı Telefonu Görüntülendi

  Google News

Coca-Cola, dünyanın en büyük firmalarından biri. Firma zaman zaman sektöründen çıkarak yeni projelerle de gündeme geliyor. Fakat belki de ilk defa markayı bambaşka bir alanda göreceğiz. Öyle ki Coca-Cola’nın akıllı telefonu geliyor.

Son sızıntıya göre markanın, özel bir iş birliğiyle beraber kendi adında bir akıllı  telefon sunacağı ortaya çıktı. Hatta telefon için ilk görseller de yayınlandı diyebiliriz.

Coca-Cola’nın Akıllı Telefonu Ne Zaman Çıkacak?

Sosyal medyada gündem olan konuyla ilgili yapılan paylaşımlara göre marka, akıllı telefon devlerinden biriyle anlaşma sağladı. İlk olarak Hindistan pazarında sunulacak akıllı telefon, bu anlaşma kapsamında akıllı telefon markalarından birine ürettirilecek.

Anlaşılan marka konusunda detaylar belli değil. Firma kimle ortaklık kurdu resmi olarak belli olmadı ama yayınlanan görsellerden bir çıkarım yapmak mümkün. Sızdırılan görsellerde telefonun Realme modellerine çok benzediği gözüküyor.

Üst üste sıralanmış olan çift geniş kamera ve bu kameraların hemen yanında yer alan flaş ışığı tasarımı, doğrudan Realme 10 tasarımını yansıtmakta.

Muhtemelen marka Realme 10 gibi bir telefonun özelleştirilmiş versiyonunu kendi adıyla pazara sunmuş olacak. Arka kısımda Coca-Cola logosunun yer alması ve telefonun tamamen kırmızı olması, markanın direkt kendi adıyla telefonu satacağını da işaret ediyor.

Coca-Cola’nın Akıllı Telefonu

Tabii ki iddialara konu olan Coca-Cola Phone modeli için resmi açıklamaları da görmek lazım. En önemlisi de bu modelin fiyatının ne olacağı ve hangi pazarlarda satışa sunulacağı. Belki her şey bir marka ya da reklam çalışması olabilir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video