Cooler Master’dan Dünyanın İlk Analog ControlPad

Cooler Master, bugün oyuncular, içerik yaratıcıları, müzisyenler ve daha fazlası için tasarlanmış analog Aimpad ™ teknolojisine sahip dünyanın ilk PC tuş takımı olan ControlPad'ı duyurdu.ControlPad, Cherry MX Red veya Gateron Red anahtar tiplerinde bulunan 24 mekanik anahtarı barındırıyor. Kullanımı kolay bir yazılımla tam olarak programlanabilir, üstün konfor için çıkarılabilir bir bilek desteği, iki hassas kaydırma tekerleği, tamamen RGB arkadan aydınlatmalı ve şık bir fırçalanmış alüminyumla üretilmiş.

ControlPad, dijital girişlerde analog kontrole olanak tanıyan, havacılık joystickleri, direksiyon simidi ve oyun kontrolörleri gibi cihazlarda en yaygın olarak bulunan hassas kontrolleri sağlayan sağlayan Aimpad  teknolojisiyle donatılmış.

“ControlPad, en çok kullandığımız program ve uygulamalarımızla daha sezgisel bir şekilde etkileşimde bulunma şeklimizi değiştirmeyi hedefliyor” Bryant Nguyen, Çevre Birimleri Genel Müdürü

Oyuncular için ControlPad

Dijital girişlerde analog kontrolün etkinleştirilmesi, Aimpad ™, kullanıcıların hızı kontrol etmesine, eğilmesine, sürünmesini ve yuvarlanmasını sağlar. Sürüş oyunları sırasında Aimpad ™, basit bir şekilde tuşa basma mesafesini değiştirerek yumuşak bir dönüş yaparak yumuşak eğimlere dönüşür.

Yaratıcı Profesyoneller için ControPad

ControlPad, üretim ve düzenleme uygulamalarını daha sezgisel ve kullanışlı hale getirmek için kullanılabilir. ControlPad üzerindeki basınca duyarlı girişlerle, fırça darbeleri sırasında ön ayarları uygulayın, araçları değiştirin, fırçanın opaklığını, kalınlığını veya boyutunu ayarlayın.

 

Cooler Master, birçok önemli video oyunu, tüketici ve profesyonel kullanım için popüler uygulamalar için hazır makro ayarlarını ve kontrol biçimlerini ayarladı. Buna, PhotoShop, Illustrator, Premiere Pro, Final Cut ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm Adobe Suite için eylemler, kısayol tuşları ve kısayollar dahildir. Ek olarak, Cooler Master, söz konusu ön ayarları eşleştirmek için özel klavye tuş setleri sunacak.

Fiyatı?

ColtrolPad 11 Ekim 2018 tarihinde KickStarter üzerinden bulunabilir olacak.

İlgili Etiketler