Death Stranding 2

Death Stranding 2 Çıkış Tarihi Sızmış Olabilir

  Google News

Death Stranding 2, ilk oyunun elde ettiği başarı sonrasında en çok beklenen oyunlardan biri oldu diyebiliriz. Aslında bundan birkaç ay kadar öncesine kadar, devam oyunu gelecek mi gelmeyecek mi bu bile belli değildi.

Geçtiğimiz günlerde bu konuda bir paylaşım gelmiş ve yeni oyunun resmi duyurusu da yapılmıştı. Fakat resmi duyuru sırasında tarih verilmedi. Oyunu bekleyenleri heyecanlandıran sızıntı ise dün gerçekleşti. Bu sızıntıya göre artık bir çıkış tarihi beklentimiz var.

Death Stranding 2 için Biraz Daha Beklemek Gerekecek

Sızıntı, yapımda görevli olan görsel sanatçıya dayanıyor. Oyunda görev alan Frank Aliberti, ArtStation sitesinde oyunun 2024 yılında çıkış yapacağını sızdırdı.

Tabii ki bizim için asıl olan resmi açıklamalar. Kojima Productions bu konuda resmi açıklamasını yapmadığı sürece, kesin bir tarih vermemiz mümkün değil. Eğer sızıntı doğruysa ve oyun 2024 yılında çıkacak olursa, en az 1 sene gibi bir bekleme süremiz olacak.

Death Stranding 2

Söz konusu Death Stranding 2 olunca bir sene gibi bir bekleme süresi çok önemli değil. Zira oyunun sadece bir oyun olarak düşünülmediğini ve sanatsal yönüne de önem verildiğini biliyoruz. Yeni gelecek yapımda, yapımın hikaye derinliğine ve sanatsal yönüne daha fazla ilgi gösterileceği de açıklanmıştı.

Bu süreçte oyunun hikayesini konu alacak bir filmin bile hazırlandığını biliyoruz. Sizin anlayacağınız önümüzdeki aylarda Death Stranding serisini daha sık konuşmaya başlayacağız gibi duruyor.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video