Disney+

Disney+ Fiyatı Ne Kadar Değişti? Mevcut Kullanıcılar Etkilenecek mi?

  Google News

Disney+, ülkemizde yayın hayatına başladığı gibi beklemediği bir ilgi gördü. Netflix ile yarışan platform, şimdiye kadar da üyelik ücretleri konusunda makul seviyeleri korudu. Fakat bugün paylaşılan bir bilgilendirme ile Disney+ fiyatı değişti.

Fiyatlara zam geleceğini tahmin ediyorduk. Zira ülkemizde zam yapılmadan önce, servisin ABD fiyatlarında da zam görmüştük. O nedenle ülkemiz için de zam yapılmış olması sürpriz değil. Peki fiyatlar nasıl değişti?

Disney+ Fiyatı Ne Kadar Arttı?

Önce eski fiyatlar ve yeni fiyatlar için bir karşılaştırma yapalım.

Zam Öncesindeki Fiyatlar

  • Aylık Abonelik Fiyatı: 34,99 TL
  • Yıllık Abonelik Fiyatı: 349 TL

Zam Sonrasındaki Fiyatlar

  • Aylık Abonelik Fiyatı: 64,99 TL
  • Yıllık Abonelik Fiyatı: 649,90 TL

Disney+

Zamların geçerli olacağı tarih ise 8 Aralık olarak açıklanmış durumda. Fakat burada güzel bir haberimiz var. Evet servisin abonelik ücretlerine ciddi bir oranda zam gelmiş durumda. Güzel taraf şu ki zamlar sadece yeni kullanıcıları etkiliyor.

8 Aralık tarihinden önce servise üye olan aylık ya da yıllık aboneler, paketlerini iptal etmedikleri ya da değişiklik yapmadıkları sürece aynı fiyattan kullanmaya devam edecekler. Ne dersiniz Disney+ bu kararı ile Ahde vefa örneği mi sergiledi? 🙂

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video