DOOM Eternal Resmi Olarak Duyuruldu

2016'nın en göz alıcı oyunlarından bir tanesi olan Doom şimdi yeni versiyonu ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. Yapımcısı Bethesda Doom Eternal oyununun çok yakında yayında olacağını duyurarak E3 fuarında da ufak bir traileri paylaşıldı.

Yine Aksiyon Dolu Olacak

Kelime anlamı "Sonsuz" olan oyunun PC versiyonunda Vulkan API ile birlikte son kullanıcıya mükemmel FPS deneyimleri sunarken, yine aynı oyun motoru ve grafik performansı ile karşımızda olacak. Dikkat ederseniz oyun çok stabilite FPS performansı sunarken, oyun severler de bu performansından oldukça memnun kalmıştı.

Bethesda, Doom Eternal'da daha fazla şeytani karakterlerin olacağı, silah kabiliyetlerinin arttırıldığı ve akıcı aksiyon dolu içeriklerin olacağını belirtirken, 10 Ağustos tarihinde Dallas Teksas'ta QuakeCon 2018 düzenlenerek Doom Eternal tüm dünyaya canlı olarak tanıtılacak. Aslında oyun E3 fuarına yetiştirilip orada tanıtılması bekleniyordu ancak yetişmediği için böyle bir kararın alındığı eklendi.

Ne Zaman Çıkacak?

Şuanda Doom Eternal'ın piyasaya sürülme tarihi henüz belli değil. Aynı zamanda id Software'ın geliştiricilerinin grafik anlamında en son iterasyonu kullanması bekleniyor. Bu oyunda ise bizi intiham için dünyayı kuşatmış olan Cehennem güçlerine karşı savaş bekliyor olacak.

Yani en tepeden oyuna kuş bakışı yaptığımızda yine bir kahraman dünyayı kurtarmak için girişimlerde bulunarak türlü zorluklarla karşılaşacak.

Doom Eternal Trailer

İlgili Etiketler