PC HocasıHaberlerEA Access ve Origin Access tek bir çatı altında birleşiyor!

EA Access ve Origin Access tek bir çatı altında birleşiyor!

 

Electronic Arts, 18 Ağustos tarihinde itibaren EA Access ve Origin Access‘in EA Play adı altında tek bir çatı altında birleşeceğini belirtti. EA Play ile artık daha da avantajlı günlerin geleceğini belirten Electronic Arts, bu konu hakkında bazı detaylar daha verdi.

Origin Access Premier’in yeni adı EA Play Pro!

Bilgisayar üzerinden sahip olunabilen Origin Access Premier, yenilenme çalışmaları sonrasında EA Play Pro adıyla karşımıza çıkacak. Electronic Arts, EA Play aboneliğini oyuncuların iki farklı abonelik sistemini tercih etmeyeceği için çıkarıyor.

EA Play‘in başlaması ile birlikte her alışverişinize özel %10’luk bir indirim sizleri karşılayacak. Üstelik oyun için görevler ve ödüller de cabası. EA Play‘in her oyun içi farklı içerikler sunacağı da ayrıca belirtildi. Steam ile yapılan işbirliği ile birlikte Electronic Arts, oyuncu odaklı yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde EA Access abonelik sayfasının Steam üzerinde oluşturulduğu haberini yayınlamıştık. Aşırı uygun fiyatıyla birçok oyuncunun beğenisini toplamaya hazırlanan EA Play beraberinde getirdiği içerikler ve fırsatlar ile abone sayısında bir hayli artış yaşayacaktır diye düşünüyorum.