PC HocasıOyunEA, Sınırsız Oyun Servisi Premier’i Duyurdu!

EA, Sınırsız Oyun Servisi Premier’i Duyurdu!

   

Dünyanın önde gelen oyun yapım ve dağıtım şirketlerinden Electronic Arts, hali hazırda kullanımda olan ücretli oyun sistemi Origin Access sistemine ek olacak, sınırsız oyun desteği sunan Origin Access Premier’i duyurdu.

Ürettiği oyunlar ve uzun yıllardır oyun sektöründe varlığı ile tanınan ve son zamanlarda istediği ek ödemeler ile kötü ünlenen EA, oyunculara avantajlı ve sürekli bir çevrim içi oyun hizmeti sunmaya başlayacak. Daha önce aylık ve yıllık olarak ücretlendirilen ve üyelere erken erişim, indirim gibi ayrıcalıklar sunan Origin Access programı, yeni Premier üyelik sistemi ile genişliyor.

Yeni Premier sistemi, oyunculara Origin Access’in sunduğu tüm özellikler ile birlikte sınırsız oyun oynama imkanı sunacak. Yani bu üyeliği satın aldığınızda erken erişim, ekstra indirim ve tüm Vault kütüphanesine ek, üyelik boyunca herhangi bir oyunu ücretsiz oynayabileceksiniz. Bu açıdan mevcut Origin Access sistemini iki kategori olarak revize eden EA, yayınlandığı makalede yeni sistemini tanıttı. 

Peki Farklar Neler?

Yeni Origin Access sistemi iki farklı üyelik sunuyor. Bunlardan biri temel üyelik olan Basic, diğeri ise daha ayrıcalıklı olan Premier. Her iki sistemin özellikleri ise şu şekilde:

Origin Access Basic

  • Tam sürüm, ön sipariş, DLC, FIFA puanları ve diğer ek satın alımlarda %10 indirim
  • Yeni çıkacak oyunları çıkışından 5 gün önce 10 saate kadar oynama imkanı
  • Oyun kütüphanesi The Vault’a tam erişim

 

Origin Access Premier

  • Tüm oyunlara tam ve sınırsız erişim (üyelik boyunca)
  • Tüm oyunları çıkışından 5 gün önce sınırsız şekilde oynayabilme
  • Tam sürüm, ön sipariş, DLC, FIFA puanları ve diğer ek satın alımlarda %10 indirim
  • Oyun kütüphanesi The Vault’a tam erişim

 

EA’nin yeni ücretli üyelik sistemi kullanıcılar tarafından ne kadar sevilecek ve tercih edilecek şimdilik bilinmiyor. Sistem bir hafta sonra faaliyete geçecek ancak ücretlendirme konusunda net bir bilgi sunulmadı. Yine sistemin ülkemiz içerisinde mevcut olup olmayacağı da belirsiz. 

Peki siz, bu tür servislere üye olur musunuz ?

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ea-sinirsiz-oyun-servisi-premieri-duyurdu-44121/ linkinden 04.07.2022 23:07:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Muhammet Enes CANSIZ

Teknolojiyi ve getirdiği ürünleri çok seven Enes bu ürünleri incelemeyi, onlarla ilgili çalışmalar yapmayı çok seviyor. Memleketi Trabzon'da ikamet ediyor ve PC Hocası için yazılar yazıyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video