Elektrikli Transpalet V-Move Trailer Mover XXL ile 25 Tonu Tek Elle Taşıyabilirsiniz

Şimdi sizlere bahsedeceğimiz ilginç ürün uzaktan transpalet gibi görünebilir. Zaten bu tip aletleri fabrikasyon alanlarında çokça görüyor ve rastlıyoruz. Ancak V-Move Trailer Mover XXL adı verilen elektrikli transpalet ile 25 tonluk dorseyi tek elle kaldırabiliyorsunuz.

Tek Elle Tonlarca Ağırlık Kaldırılabilir mi ?

Şöyle düşünün, elinizde böyle bir elektrikli transpalet var ve yük kaldırıyorsunuz. Maksimum ne kadar kaldırabileceğinizi düşünürdünüz ? Birazdan aşağıda izleyeceğiniz videoda 25 tonluk dorseyi tek elle bu transpalet sayesinde kaldırabiliyorsunuz. Videoda adamın dorseyi çocuk oyuncağı gibi alıp oradan oraya götürdüğünü görünce "oha lan" yorumunu ister istemez yapabiliyorsunuz.

Hollanda merkezli olan The Verhagen Leiden tarafından üretilen bu elektrikli transpalet, normalde insanların kaldıramayacağı veya taşıyamacağı yükleri kolayca götürebilmeyi sağlıyor. Üstelik aşırı bir enerji harcamaya gerek kalmadan. V-Move Trailer Mover XXL adı verilen elektrikli çekici dahili kumandası sayesinde taşınacak yüklerin altına girerek havalı kompresörlerini çalıştırıyor ve otomatik kaldırma sistemi devreye giriyor. Taşıma işlemi sağlanırken de havalı fren sistemi ile acil durumlarda sorunsuz bir şekilde durabiliyorsunuz.

Genellikle fabrikalarda taşıma işlemlerinin kolayca sağlayabilecek olan bu elektrikli transpaletin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

İlgili Etiketler