PC HocasıOyunEn İyi GTA 5 Modları ile Grand Theft Auto V’i Değiştirin

En İyi GTA 5 Modları ile Grand Theft Auto V’i Değiştirin

 

Epic Games Store‘un GTA 5’i PC’ye ücretsiz olarak vermesinden sonra yeni ve geri dönen büyük bir oyuncu kitlesi oluştu. Peki bu kitle GTA 5’e mod ekleyerek oyunun daha güzel olacağının haberi var mı? Yedi yıllık oyun olmasına rağmen, GTA 5 şimdiye kadarki en popüler oyunlardan biri olmaya devam ediyor ve son zamanlarda 130 milyondan fazla satıldığı da açıklandı.

Geçtiğimiz yedi yıl boyunca, GTA 5 için fazlasıyla mod oluşturuldu, bu yüzden yüklemeye değer en iyi Grand Theft Auto V modlarını bulmak zor olabilir sizin için en iyilerinden on tanesini listemizde topladık ve modlarının PC’ye nasıl yükleneceği hakkında bilgi de verdik, işte listemize göz atalım.

GTA 5 modları nasıl kurulur

En iyi GTA 5 modları ile Grand Theft Auto V’e yeni bir oyun gibi gösterebilir, ancak oyuna mod eklemeden önce birkaç bir şey yapmanız gerekiyor ve aşağıdaki adımları dikkatle izleyin.

1. GTA 5 için Script Hook V uygulamasını indirip yükleyin

İhtiyacınız olan ilk araç olan Script Hook V dosyasını indirin, ardından açın ve ScriptHookV.dll dosyasını GTA5.exe’nin bulunduğu ana GTA V klasörüne kopyalayın. Steam kullanan kişiler için bu, GTA 5’i yüklediğiniz sürücüde \SteamApps\common\Grand Theft AutoV\’de bulunur.

Ayrıca dsound.dll ve NativeTrainer.asi dosyasını da aynı klasöre kopyalayın.

2. GTAV LUA Eklentisini yükleyin

Bazı modlar GTAV LUA eklentisini de gerektirir bu yüzden dosyayı indirip açın, sonra LUA.asi’yi ve scripts dosyalarını 1. adımdaki gibi aynı klasöre taşıyın.

3. GTA 5 modlarını artık yükleyebilirsiniz

Bu iki araç herhangi bir GTA 5 modunu indirip çalıştırabilmeniz için gerekir. Farklı modların farklı talimatları vardır, bu yüzden indirdiğinizde dikkatlice okuyun. Çoğu, sadece GTA 5’in ana klasörüne kopyalanmalıdır.

Bununla birlikte, LUA Eklentisi gerektiren bir mod indirdiğinizde, modla birlikte gelen LUA dosyasını, GTA 5’in “scripts” klasöründe bulunabilen “addins” klasörüne kopyaladığınızdan emin olun.

Şimdi en iyi GTA 5 modlarını kurmaya ve oynamaya hazırız.

1. GTA V Redux Modu

GTA V Redux, tüm zamanların en iyi GTA 5 grafik modudur. 4K görüntü kalitesi, yeni hava efektleri ve çok daha fazlası ile GTA 5’e büyük bir grafik kalitesi getiriyor. Yedi yıl aradan sonra GTA 5 bir zamanlar olduğu kadar güzel görünmüyor, ancak GTA V Redux yüksek görüntü kalitesi ile oyunun iyi görünmesini sağlıyor.

Sadece kaliteli görüntü getirmekle kalmaz, aynı zamanda araçların daha hareket edilmesini sağlar, polis sistemini daha adil hale getirir ve NPC davranışını iyileştirir, böylece Los Santos‘taki NPC’lerin daha gerçekçi davranmasını sağlar.

Modu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Open All Interiors Modu

GTA 5 haritası fazlaca büyük olsa da, ancak içine giremediğiniz birçok bina var. Bununla birlikte, GTA 5 için tüm iç mekanları açan bu mod daha önce erişilemeyen çok sayıda bina girmenize izin veriyor.

Bu mod zaten büyük olan haritayı daha da büyütmekle kalmaz, aynı zamanda GTA 5 dünyasını daha da sürükleyici ve gerçekçi hale getirmeye yardımcı olur.

Modu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Complex Control Modu

Oyunun her yönünü değiştiren bir GTA 5 modu istiyorsanız, karmaşayı kontrol etmek için tam size göre bir mod’dur. GTA 5 için 100’den fazla benzersiz karakter, yeni yetenekler ve çok farklı özellikler getiriyor yukarıda ki video ile daha kolay anlayacaksınız.

Modu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

4. Gang and Turf Modu

GTA 5 de çatışmayı sevenler için harika aksiyonlu bir gangsta modu. Şehirdeki baş belalı çeteler ile çatışmak sizi aksiyonun üst seviyesinde tutacaktır.

GTA 5’ten çete savaşı zevki almadıysanız, Gang ve Turf moduyla sürükleyicesiye çatışabilirsiniz.

Modu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

5. Funny Vehicles Pack Modu

GTA 5‘i Funny Vehicles Pack#1 ve Funny Vehicles Pack#2 ile komik ve popüler olan araçlarla oynayabilirsiniz. Bu modlar yüklendiğinde, küçük bir yüzme havuzu, barbekü ve güneşlenenlerin yer aldığı The Poolmobile gibi araçların yanı sıra Breaking Bad‘deki karavan gibi ikonik araçlarda dolaşabilirsiniz.

Modun iki paketini de indirmek için buraya ve buraya tıklayabilirsiniz.

6. Gravity Gun Modu

Gravity Gun modu, Half Life 2‘den ilham alınan ve GTA 5‘e göre uyarlanmış olan bir mod. Silahı oyunda araba, insan ve hayvan da dahil olmak üzere dünyadaki her şeyi almak için klavyede E tuşunu basılı tutun ve sonra onları ileriye fırlatın fazlasıyla eğlenceli görünüyor.

Modu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

7. NaturalVision Evolved Modu

NaturalVision Evolved, Grand Theft Auto V grafiklerini tamamen yeni bir seviyeye taşımayı amaçlayan oldukça iddialı bir GTA 5 modu’dur. Etrafta GTA 5 için birçok yüksek görüntülü mod olsa da, NaturalVision Evolved daha da ileri gidiyor ve bize GTA 6‘nın gelecekte nasıl görünebileceğine dair bir ipucu veriyor.

Bu listedeki diğer modların aksine, NaturalVision Evolved devam eden bir çalışmadır ve erken erişim için ödeme yapmanız gerekir. Genellikle bu biraz sıkıntı olurdu, ama bu gerçekten iddialı bir mod gibi görünüyor. Ayrıca, ücretsiz erken erişim bir sürümünü deneyebilirsiniz.

Modu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

8. GTA Iron Man Armour Modu

San Andreas‘ın etrafında gezip bomba fırlatmanızı sağlayan GTA Iron Man Armor moduyla GTA’yı gezin. Sadece gökyüzüne gitmenize izin vermez, aynı zamanda güçlü silahları, roketleri ve patlayıcıları kullanarak adaleti sizin elinize geçebilir.

Modu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

9. Crime and Police Rebalance & Enhancement Modu

GTA 5 ile ilgili en büyük şikayetlerden biri, suçunuz ne kadar küçük olursa olsun herhangi bir tanık olmasa bile sizi rahat bırakmayacak lanet polis.

Oyuna başlarken tamamen bir suçlu olduğunuzdan dolayı, yasalara uymamak GTA 5‘in büyük bir parçasıdır, bu nedenle polislerin daha gerçekçi ve adil davranmasını istiyorsanız, bu modu kurduğunuzdan emin olun oyunu çok daha gerçekçi hale getirecek.

Modu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

10. Vice Cry:Remastered Modu

PS2‘nin vazgeçilmez oyunu GTA: Vice City, Grand Theft Auto en çok hatırlanan oyunlarından biridir ve Vice Cry: Remastered modu ile PC’lere getiriyor.

Modu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/en-iyi-gta-5-modlari-ile-grand-theft-auto-vi-degistirin-81382/ linkinden 21.06.2021 17:06:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Mete Ülken

Bilgisayar oyunları ve espor ile ilgilenen birisiyim bunları yazıya dökmeyi severim.

6 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video