Epic Games

Epic Games Bombayı Patlattı! 1 Eylül 2022 Ücretsiz Oyunları

  Google News

Epic Games bir süredir sessizliğini koruyordu. Tamam firma sürekli olarak ücretsiz oyun vermeye devam ediyor ama eskisi gibi ses getirici oyunlar verilmiyordu. Tam da bu haftaya kadar. Firma durdu durdu sonunda yine iddialı oyunları ücretsiz olarak sunacağını açıkladı.

1 Eylül yani bugün ücretsiz olarak verilecek tam 3 yapım var. Peki bu oyunlar hangileri?

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları 1-8 Eylül 2022

TSİ ile 18:00’da ücretsiz olarak sunulmasını beklediğimiz 3 oyun var. Bunların içerisinde en çok dikkat çeken yapım ise Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oyunu.

Square Enix imzalı oyun, Tomb Raider efsanesini oyuncuların ekranına taşıyor. Normalde oyunun satış fiyatı 160-170 TL arasında değişiklik gösteriyor. Kampanya kapsamında bu oyunu ücretsiz olarak alacağız. Ücretsiz verilecek diğer 2 oyunla beraber tam liste ise hemen aşağıda.

1-8 Eylül 2022 Ücretsiz Epic Games Oyunları

  • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition
  • Submerged Hidden Depths
  • Knockout City

Epic Games

Bu hafta firma, oyuncuların gönlünü kazanmayı başaracak gibi. Gelecek haftanın oyunlarında da sürprizler olacak mı göreceğiz. Bu arada Epic Games’in indirimleri de devam ediyor belirtelim. İddialı birkaç oyunda %60-70 indirimler var.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video