reklam
Ana SayfaOyunEpic Games Sürpriz Ücretsiz Oyunlar Sunmaya Devam Edecek
Epic Games

Epic Games Sürpriz Ücretsiz Oyunlar Sunmaya Devam Edecek

Epic Games ücretsiz oyunlara başladı bir kere. Durdurabilen çıkacak mı bilemiyoruz. Artık adını bile duymadığımız oyunlar yerine çok ünlü yapımlar ücretsiz olarak veriliyor.

Bunun ilk örneği birkaç gün önce yaşandı. Efsaneler arasına kesin olarak adınız yazdırmış olan GTA V ücretsiz verildi. Epic Games sunucularının çökmesine neden olan oyunu hala ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Reddit üzerinden yayılan yeni iddialar ise daha fazlasının geleceğini işaret ediyor. Firmanın en az GTA V kadar ünlü yapımları ücretsiz hale getireceği bilgisi sızdı.

Epic Games Hangi oyunları ücretsiz yapacak?

Reddit platformunda yayılan paylaşımda 3 hafta boyunca ücretsiz oyunların gelmeye devam edeceği söyleniyor. GTA V’in de yer aldığı listede ünlü yapımlar var. Listede yer alan oyunlar ve tarihleri:

  • Civilization 6 – 21 Mayıs haftasının ücretsiz oyunu
  • Borderlands The Handsome Collection – 28 Mayıs haftasının ücretsiz oyunu
  • Ark Survival Evolved – 4 Haziran haftasının ücretsiz oyunu
Death Stranding, 2 Haziran’da PC’ye geliyor

şeklinde. GTA V’i de bu liste arasında sayalım. 1 ay içerisinde 4 muhteşem oyun ücretsiz olacak. Steam buna ne tepki verecek?

Epic Games

Aslında tepkilerini vermeye başladı. Sürekli Steam platformunda da belli oyunlar ücretsiz yayınlanıyor. Ama Epic Games yukarıdaki listeyi ücretsiz yaparsa, kesin şekilde öne geçmiş olacak.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement