Salı, Haziran 25, 2024

Epic Games Ücretsiz Oyun Bombardımanına Hazırlanıyor

Paylaş

silkroad gaminggentr

Epic Games ücretsiz oyun veriyor haberi yapmak artık sıradanlaştı. Çünkü en azından her hafta yeni bir oyun ücretsiz oluyor.

Fakat bazı zamanlar firma biraz daha ileri gidiyor. Kasım indirimlerine özel AAA oyunlarının ücretsiz yapılması, dönem dönem birden çok oyunun ücretsiz verilmesi gibi kampanyalar görüyoruz. İşte yine öyle bir kampanyanın geleceği ortaya çıktı. Bu kez firmanın resmen oyun bombardımanı yapmasını bekliyoruz.

Epic Games, Yılbaşı için Özel Olarak Ücretsiz Oyunlar Verecek

Doğru hatırlıyorsam 2019, 2020 ve 2021 yıllarında benzer kampanyalar gördük. Yılbaşı döneminde firma, her gün bir oyunu ücretsiz olarak sunmuştu. Toplamda 15 oyuna kadar ücretsiz oyun verildiğini gördük.

Her ne kadar firmanın yılbaşında bu şekilde bir kampanya yapmasına alışık olsak bile, bu sene benzer bir kampanya hakkında resmi bir açıklama yapılması. Sızıntılara göre firma 2022 yılında da aynı yılbaşı etkinliğini düzenleyecek.

Epic Games

Bu kez 25 oyunun ücretsiz olarak verileceği iddia ediliyor. Çinli forumlarda yer alan bilgilere göre 15 Aralık tarihiyle beraber etkinlik başlamış olacak. Yılbaşından sonra yani Ocak ayından sonrada oyunlar verilmeye devam edecek. 10 Ocak tarihine kadar ücretsiz oyunların sunulmaya devam etmesi bekleniyor.

Hangi oyunlar verilecek bu konuda bir bilgi yok. Fakat şunu söyleyebilirim ki Epic Games, mutlaka iddialı oyunlara da yer verecektir. Firma için artık ücretsiz oyun kampanyaları gelenek oldu. Bu zamana kadar çok iddialı oyunların da verildiğini biliyoruz.

Artık sızıntıda belirtilen zamanlar geldiğinde bir kez daha değerlendirme yapar ve ücretsiz verilecek olan oyunları inceleriz.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler