FIFA 23 ücretsiz

FIFA 23 Ücretsiz Oldu! Kısa Süreli Geçerli

  Google News

FIFA 23 ücretsiz oldu başlığında bir haber yapacağımı düşünmezdim. Zira bir zamanlar FIFA serisinde indirim görmek için bile aylarca beklerdik. Serinin Steam platformunda yer alması bu noktada güzel haberlerle karşılaşmamızı sağladı. İşte oyunun ücretsiz olarak denenmesini sağlayan yine Steam oldu.

Geçtiğimiz hafta zaten oyun için bir indirim kampanyası da başlamıştı. Bu kampanya devam ederken, oyunu ücretsiz olarak da deneyebileceğiz.

FIFA 23 Ücretsiz Ama Süre Sınırı Var

İyi haber şu ki oyunu deneyebileceksiniz. Satın almadan önce oyunu denemek güzel olacaktır zira yeni oyunda optimizasyon sorunlarından şikayet eden birçok kullanıcı var. Bu noktada önce oyunu deneyip sonra satın alıp almayacağınıza karar vermeniz, güzel bir artı sağlayacak.

Kötü haber şu ki oyunun deneme süresi çok kısa tutulmuş. Bir hafta sonu etkinliği olarak oyunun ücretsiz yapıldığını görüyoruz. Bugünden itibaren 3 gün boyunca oyunu ücretsiz olarak denemek mümkün olacak.

Kaçırmayın: FIFA 23 Sistem Gereksinimleri 

19 Aralık sonrasında yapım yeniden ücretli bir hale gelecek. Bu süre içerisinde oyunun indiriminin devam ettiğini de hatırlatalım. Steam üzerinden yapılan indirim %60 seviyesinde ve oyunun fiyatı 280 TL civarlarına kadar düşmüş durumda. 22 Aralık tarihine kadar da indirim devam edecek.

FIFA 23 Ücretsiz

Bu arada indirimin sadece PC sürümü için geçerli olmadığını da hatırlatmak isterim. İndirim konsollar için de geçerli. Muhtemelen optimizasyon şikayetleri sonrasında oyuna duyulan ilgi bu şekilde arttırılmaya çalışılıyor. Ama tabii ki yapımın güncellemeleri de devam ediyor. EA Games belirlenen sorunları giderecektir.

Oyunun Steam sayfasını da hemen şuraya ekliyorum. FIFA 23 ücretsiz deneme süresi içerisinde oyunu detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

5 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video