reklam
Ana SayfaHaberlerFirefox, Kendi VPN Servisini Oluşturuyor ve Test Etmeniz için Beta Olarak Yayında

Firefox, Kendi VPN Servisini Oluşturuyor ve Test Etmeniz için Beta Olarak Yayında

Geçtiğimiz hafta Mozilla, Firefox tarayıcısının üçüncü parti izleyicilerini herkes için varsayılan olarak engellenebileceğini dün söyledi. Mozilla, Fİrefox kullanıcılarına internette daha fazla gizlilik kazandırabilecek yeni bir ürün açıkladı, Güvenli olduğunu iddia edilen Firefox Özel Ağı, internete şifreli bir yol sunacak.

Firefox Özel Ağı faydalı olabilir gibi görünüyor fakat sınırlamaları var. Tarayıcı tabanlı bir VPN olduğundan Firefox tarayacısı dışında yaptığınız internet işlemlerinde size herhangi bir gizlilik sunmaz eğer internet trafiğinizi daha fazla korumak istiyorsanız özel bir VPN uygulaması edinmeniz gerekir.

IKEA Fyrtur Akıllı Panjurları ABD'de Satışa Başlıyor!

Kafe Kuşları için ideal olacak

Mozilla ekibi, ortak bir Wi-Fİ ağında Firefox kullanırken şfireli bir bağlantı kurmak istiyorsanız veya sadece reklam izleyicilerinden daha iyi gizlenmek istiyorsanız, Firefox Özel Ağ servisini kullanmanızı öneriyor.

Nasıl kullanacağım?

Ücretsiz fakat beta sürümünde geliştirilmesine devam edilen Firefox Özel Ağı’nı deneyimlemek istiyorsanız, masaüstü yada dizüstü bilgisayarınızda Firefox’u açıp Firefox hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Firefox VPN servisini buradaki bağlantı üzerinden yükleyebilirsiniz.

Etiketler

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement