reklam
PC HocasıOyunFlight Simulator 2020 için Yeni Fragman Yayınlandı
Flight Simulator 2020

Flight Simulator 2020 için Yeni Fragman Yayınlandı

Simülasyon oyunları içerisinde en çok dikkat çeken yapımlardan biri olan Flight Simulator, belli aralıklarla güncellenmeye devam ediyor. Son olarak E3 2019 fuarında serinin yeni oyunu duyurulmuştu. Flight Simulator 2020 adıyla gelecek oyun için yeni bir fragman yayınlandı.

Microsoft tarafından yayınlanan fragman, oyunun yapısını direkt olarak ortaya koyuyor. Videoya baktığımız zaman, çok daha gerçekçi bir oyunun sunulacağını görüyoruz. Sadece uçak modellerinde değil, bunun yanında çevre modellemelerinde de çok daha gerçekçi bir yapıya yer verileceği görülüyor.

Flight Simulator 2020 4K desteğiyle gelecek

Daha gerçekçi grafikler ve çok daha iyi bir oynanış yapısıyla beraber gelecek olan Flight Simulator 2020, 4K desteğine de sahip olacak. Oyunda detaylara yer vermek ve daha kapsamlı bir yapı sunmak adına uçak üreticileriyle de anlaşma sağlayan Microsoft, yeni fragmanla beraber anlaştığı firmaları da yayınladı.

Bless Unleashed 22 Ekim'de PlayStation 4 için Geliyor

Flight Simulator 2020

Açıklamalara göre anlaşma yapılan firmalar ise şöyle:

  • Daher
  • CubCrafters
  • Airbus
  • ICON Aircraft
  • The Boeing Company
  • Robin Aircraft
  • Diamond Aircraft Industries
  • Textron Aviation

Daha gerçekçi, daha kapsamlı, daha detaylı bir uçak simülasyon oyunu olarak çıkmasını beklediğimiz Flight Simulator 2020 için çıkış tarihi ise net olarak açıklanmadı.

Oyunun 2020 yılında piyasaya çıkacağını biliyoruz ancak net çıkış tarihi konusunda henüz resmi açıklamaların yapılmadığını da ekleyelim. Platform desteği ya da çıkış tarihi gibi konularda bilgiler paylaşılacak olursa, açıklanan detaylara yer vereceğiz. Şimdilik sizleri fragmanla baş başa bırakalım.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz