Fortnite v4.5 Güncellemesi İle Oyuna Yeni Bir Mod Eklendi

Son zamanların en popüler Battle Royale oyunlarından birisi olan Fortnite için yeni bir yama yayınlandı. v4.5 isimli bu yamayla oyuncular yeni silahlarla buluşuyor. Fakat asıl mesele, oyuna eklenen silahlar değil. Bunun yanında yapımcılar, silahtan daha önemli bir oyun modunu da, oyuncuların beğenisine sundu. Bu oyun modu sayesinde Fortnite oyuncuları, kendi oluşturdukları haritada arkadaşları ile birlikte antrenman yapabilecek. 

Çift Tabanca, Havai Fişek Fırlatıcısı ve Daha Fazlası

Günümüzün en popüler oyunları, belki de hayatta kalma oyunlarıdır. Bu yapımlar, her geçen gün gelişiyor ve halihazırda bulunan oyunlara sürekli olarak yenileri ekleniyor. 

Aslına bakarsanız PUBG ve Fortnite yapımları için, hayatta kalma oyunu denildiğinde ilk akla gelen isimler diyebiliriz. Tabii ki bu oyunları bu kadar popülerleştiren de, sürekli olarak gelişmeleri ve değişmeleri. Bugünkü haberimizin konusu da Fortnite ile ilgili, sevgili okurlar. 

Epic Games ve People Can Fly ekipleri tarafından geliştirilen ünlü hayatta kalma oyunu Fortnite için v4.5 isimli bir yama yayınlandı.

Bu yama ile oyuncular; yeni bir silah kullanma imkânı buluyor. Çift tabancayı getiren yeni güncellemenin içeriği sadece bu kadarla kısıtlı değil. Yeni güncelleme ile oyuncular, arkadaşlarının yerini haritadan gözlemleyebilecek. Bir de havai fişek fırlatıcısı eklenmiş ki, bununla yapılabilecekleri şimdiden tahmin edebiliyoruz.

Fakat v4.5 yaması, sadece çift tabanca, havai fişek fırlatıcısı ve arkadaşlarımızın yerini gösteren harita yenilikleriyle sınırlı değil. Oyuna yeni bir mod ekleniyor; hocalar. 

Antrenman Yapmak İçin Yeni Playground Modu

Hayatta kalma oyunlarında kendinizi geliştirmeniz fazlasıyla önem taşır. Bunun için de sürekli olarak maç yapamazsınız. Bunu düşünen yapımcılar; biz oyuncular için Playground ismindeki yeni modu, Fortnite oyuncularına sunmuş, iyi de yapmış.

Playground modu sayesinde oyuncular; üç arkadaşları ile birlikte haritayı oluşturacak ve düşmanlarla kapışmadan, 1 saat boyunca antrenman yapabilecek. Bu noktaya bir tırnak açmak istiyoruz; kendi takım arkadaşlarınıza ateş edebileceksiniz. Bu tercihi de sanırım "Kurşun yabancıya gitmesin. Geç şuraya, vurmaya çalışayım seni" düşüncesiyle yapmışlar.

Oyuncular için daha fazla kaynağın sunulduğu modun bitimine 5 dakika kala, fırtına kapanmaya başlıyor ve 1 saat tamamlandığında mod bitiyor. 

Bu şekilde hazırlanmış bir antrenman modu, oyuncuların bireysel gelişimlerine mutlaka katkı sağlayacaktır. 

İlgili Etiketler