Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 Ultra Kutu Açılış Videosu Sızdı

  Google News

Galaxy S23 Ultra, Samsung’un şu ana kadar sunduğu en iddialı akıllı telefon modeli olacak. 1 Şubat tarihinde yapılacak tanıtım sonrasında karşımıza çıkacak akıllı telefon için hem kamera anlamında hem de teknik özellikler bakımından beklentiler de yüksek.

Tabii ki bu süreçte yeni model için bir yandan da sızıntılar geliyor. En son sızıntı ise telefonu kanlı canlı bir şekilde ortaya çıkardı. Zira son sızıntıda Galaxy S23 Ultra kutu açılış videosunu gördük.

Galaxy S23 Ultra En Net Şekilde Karşımızda

Paylaşılan kutu açılış videosunda, telefonun sızıntıları doğrulayacak bir tasarımla geleceği gözüküyor. Arka kısımda yine kasa üzerinde kameralara yer verilmiş. Bir hayli büyük lensleri göreceğimizi de belirtelim.

Genel yapı olarak ise yine kavisli bir ekran göreceğimizi anlıyoruz. Yanlardan kavisli olan ekranın dışında telefonun kasasında ise alt ve üstten düz bir yapı var.

https://youtu.be/dK6-atqy5FU

Kalem desteğini de devam ettireceği net şekilde anlaşılan S23 Ultra, yine alt kısımda kalem alanına yer verecek.

Sızdırılan videoda gördüğümüz detaylar bunlar. 1 Şubat tarihinde tanıtılacak olan akıllı telefonun teknik özellikleri ile ilgili beklentileri de aşağı sıralayalım. Tabii ki özellikler henüz doğrulanmış değil.

Beklenen Özellikler

  • Ekran: 6.8 inç E6 Super AMOLED
  • İşlemci: Snapdragon 8 Gen 2
  • RAM: 8 GB ve 12 GB
  • Kamera: 200 MP f/1.7 + 12 MP f/2.2 ultra geniş açı + 12 MP f/2.4 telefoto kamera + 2 MP f/4.9 derinlik kamerası ve 40 MP ön kamera

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video