PC HocasıOyunGod of War 4 İskandinavya Duyuruldu – Video

God of War 4 İskandinavya Duyuruldu – Video

 

Sony Computer Entertainment tarafından geliştirilen, yıllardır yanarak, tutuşarak oynadığımız Kratos tekrar karşımıza God of War 4 ile çıkıyor. Bu sefer İskandinavya’da geçecek olan God of War 4 macerasında Kratos’un yaşlanmış olduğunu görüyoruz. İşte yeni God of War 4 hakkında detaylar ve yayınlanan videosu..

Yaşlandın be Kratos!

Yıllar önce God of War serisi ile tanıdığımız Kratos, o efsanevi gücünden yavaş yavaş güç kaybetmeye başlamış sanki. Eski gençliğindeki gücünden şimdilik eser kalmasa da, biz ona “yaşlı kurt” lakabını çoktan taktık bile. Yeni God of War 4 serisinde bizleri Kratos’un yaşlanmış ve sakallanmış hali karşılıyor. Klasik silahların yanı sıra Mjolnir gibi fırlatılınca geri dönen bir baltamız bulunuyor. Yanında ise bir çocuk görüyoruz Kratos’un. Peki bu çocuk kimden Kratos ? Neden bizim haberimiz olmadı ? Kimden peydahladın bunu ? diye kafalarda sorular uçuşurken, Kratos’u mu yoksa yanındaki çocuğu mu yöneteceğimizi çözemedik.

God-of-War-4
İskandinavya üzerinde geçecek olan oyun, bu sefer İskandinav tanrıları ile birlikte savaş halinde olmamızı sağlıyor. Yüzde yüz açık bir dünya olmayacağı kesin, ancak oyun içerisinde değiştirilen kamera açıları ve hatta eklenen omuz kamerası aksiyonu birebir yaşamamızı sağlıyor. Ne diyelim, God of War 4 şimdiden tüm oyun severlere hayırlı uğurlu olsun. İşte yeni oyunun ilk videosu ve oyun hakkında ön bilgiler:

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/god-of-war-4-iskandinavya-duyuruldu-21980-10341/ linkinden 16.06.2021 06:06:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video