Cuma, Haziran 14, 2024

God of War Ragnarök için Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Paylaş

silkroad gaminggentr

Yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan God of War Ragnarök için zaman zaman yeni paylaşımlar gelmeye devam ediyor.

En son oyunun hikayesine bir bakış atan sinematik video paylaşılmıştı. Bu video bir yana dursun, şimdi de oyundan ilk oynanış görüntüleri sunan bir video yayınlandı. Game Informer tarafından yayınlanan video, oyuna da bir bakış atmamızı sağlıyor. Hadi gelin şu videoyu bir değerlendirelim.

God of War Ragnarök Oynanış Videosunda Nasıl Detaylar Var?

Başta belirtelim ki video çok uzun değil. 1 dakika 40 saniye kadar bir video. Fakat oyunda yer alacak dinamikler için güzel bilgiler veriyor. Oyunun efsaneleşmiş olan silahlarının da videoda yer aldığını belirtelim.

Leviathan Baltası ve Kaos Bıçakları direkt olarak göze batıyor. Ayrıca efsanevi silahlarımıza dondurucu ya da yakıcı etki gibi özel artılar yükleyebileceğimizi de görüyoruz.

Savaş dinamiklerine gelince, her zaman olduğu gibi animasyonlar oldukça başarılı duruyor. Hatta bir önceki oyuna göre animasyonlarda önemli geliştirmeler de var.

Savaş dinamikleri kesinlikle bir tık daha gerçekçi duruyor. Grafikler ve çevre modellerine ise söylenecek söz yok. Sadece şu kısacık video bile beklediğimize değer bir oyun geleceğinin kanıtı.

Zaman zaman benzer paylaşımlar gelecektir ama tabii ki oyun konusunda asıl değerlendirmeyi 9 Kasım 2022 sonrasında yapmak mümkün olacak. Oyun hem PS5 hem de PS4 için gelecek.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler