reklam
PC HocasıHaberlerGoogle Adsense Mobil Uygulamasını Kaldırıyor!

Google Adsense Mobil Uygulamasını Kaldırıyor!

Adsense yayıncılarına bugün bildirilen bir e-posta ile önümüzdeki aylarda adsense’nin web arayüzünü hem daha mobil bir hale getirileceğinin bilgisi verildi. Ürün müdürü Andrew Gildfind  yatırımımızı AdSense mobil web arayüzüne odaklayacağız ve mevcut iOS ve Android uygulamalarını gün ışığına çıkaracağız. Tüm platformları destekleyen ortak bir web uygulamasına yatırım yaparak, mobil cihazlar için optimize edilmiş AdSense özelliklerini bugün sağlayabileceğimizden çok daha hızlı sunabileceğiz. Açıklamasında bulundu.

GTA V bu hafta Epic Games Store'da ücretsiz!

Bu yılın ilerleyen günlerinde AdSense mobil web arayüzünde iyileştirmeler yapacağız. AdSense Android ve iOS uygulamaları önümüzdeki aylarda kullanımdan kaldırılacak ve 2019’un sonuna kadar uygulama mağazalarından kaldırılacak. Yeni yapılacak arayüz hakkında ise daha da iyi, daha otomatik ve daha kullanışlı bir mobil deneyim sunmak için harika yeni web teknolojilerinden yararlanmayı dört gözle bekliyoruz.  Açıklamasında bulunuldu.

Etiketler

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz