GTA 6

GTA 6 için Bekleyiş Sona Eriyor! Resmi Açıklama Geldi

  Google News

GTA 6’nın tanıtım tarihi için beklenen haber geldi. Uzun süredir iddialarla gündeme gelen ve yıllardır beklenen yapımlar arasında gösterilen oyun için resmi açıklama yapıldı. Açıklamaya bakacak olursak Rockstar Games çok yakında oyunu detaylı olarak tanıtacak.

GTA 6 için İlk Fragman Aralık Ayında

Bir süredir gündemde olan iddiaların arkasından Rockstar Games, oyun için ilk fragmanın Aralık ayında yayınlanacağını duyurdu. Firmanın kurucu ortağı Sam Houser tarafından yapılan açıklamaya göre Aralık ayının hemen başında yeni oyundan görüntülerin yer aldığı ilk fragman yayınlanacak.

Yayınlanacak olan bu ilk fragman detaylı tanıtımı içermeyecek. Muhtemelen Aralık ayının başında sadece bir ön gösterim yapılmış olacak. Fakat oyunu o kadar uzun süre bekledik ki ön gösterim bile oyuncular için büyük bir adım olarak gösterilebilir.

GTA 6

Oyun için detaylı tanıtımın ne zaman yapılacağı konusunda ise henüz resmi bir açıklama yok. Muhtemelen ilk fragmanın yayınlanmasının ardından detaylı tanıtım için de tarih verilecek. Oyunun ne zaman çıkış yapacağı konusunda açıklama da gelir mi göreceğiz.

Şimdilik Aralık ayının başını beklemekten başka yapacak bir şey yok. Merak edenler için Sam Houser tarafından yapılan açıklamayı da hemen aşağı ekliyor olacağız.

Sam Houser Açıklamasında;

“Aralık ayı başında yeni Grand Theft Auto’nun ilk fragmanını yayınlayacağımızı bildirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Bu deneyimleri hepinizle paylaşacağımız daha uzun yıllar için sabırsızlanıyoruz.”

ifadelerine yer verdi.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video