GTA 6

GTA 6 için Hazırlanan Fragman Hayran Bıraktı

  Google News

GTA 6 uzun süredir gündemde. Oyunun ne zaman çıkış yapacağına ilişkin hala net bir bilgi yok. Buna karşın artık arkası biraz daha dolu sızıntılar gelmeye de başladı. En son oyunun çıkış tarihi için önemli sızıntılar gelmişti. Take-Two, mali raporunda da yeni yapımın ne zaman çıkış yapabileceği konusunda belli başlı bilgiler elde edilmişti.

Tüm bu gelişmeler bir yana, oyuna ilgi de yoğun. Seri hakkında resmi bilgiler olmasa da hayran yapımı çalışmalar da geliyor. En son 12th Hour kanalı oyunun sızıntılarından yola çıkarak bir trailer videosu hazırladığını duyurdu. YouTube üzerinden yayınlanan video bir hayli ilgi çekti diyebiliriz.

GTA 6 için Hazırlanan Fragman ve Detaylar

Sızıntılarda yer alan karakter görüntülerinden yola çıkarak hazırlanan videoda, Unreal Engine 5 oyun motorunun kullanıldığını görüyoruz.

Bunun dışında yayıncı, Blender ve hazır model materyalleri gibi ek ögelerden de yararlandığını belirtmiş.

Tabii ki video hayran yapımı olduğu için oyun hakkında bilgi veriyor ya da bir ipucu barındırıyor demek mümkün değil. Ama şu var ki oyun gerçekten videodaki yapıya benzer bir yapıda olursa, çok ses getirecek bir yapım olarak karşımıza çıkar.

Şu ana kadar yaşanan tüm gelişmeler oyundaki beklentilerin biraz daha artmasına neden oldu. GTA 6 artan bu beklentileri karşılayabilecek mi onu oyun çıktıktan sonra göreceğiz. Kesin olan şey ise kendi alanında oyunun tüm zamanların en çok beklenen yapımı olduğu.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video