Hayrettin Şimdi de GTA 5’te

  Google News

Hayrettin şimdiye kadar çok hareketli ve aktif olarak yayınladığı videolar ile binlerce takipçi kazanmayı başardı. Amerika’daki yaşamına devam eden Hayrettin, burada yeni videolar ile Türkiye’deki takipçilerine demeçler ile devam ediyor. Bu sefer de Hayrettin‘i GTA 5‘e uyarlanmış bir şekilde görüyoruz.

GTA’DA BİR TÜRK – HAYRETTİN

 

Renkli kişiliği ile tanınan Hayrettin, İnternet ortamında paylaşmış olduğu videolar ile çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Amerika’lıları trolleyen ve kendisini ünlü yıldız Jonny Depp gibi tanınan Hayrettin çok konuşulmuştu.

Şimdi de Rockstar Games‘in zirvedeki oyunu GTA 5‘te Hayrettin’i izliyoruz. Açıkçası başarılı olan yeni videoda tek görmüş olduğumuz eksiklik bindiği araçları GTA’daki gibi sağa sola çarpmamış olması 🙂 Lafı daha fazla uzatmadan sizleri yeni Hayrettin videosu ile baş başa bırakalım.

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video