reklam
PC HocasıCep TelefonuHonor 30S’in Lansman Tarihi Belli Oldu!

Honor 30S’in Lansman Tarihi Belli Oldu!

Huawei’in alt markası olan Honor, uygun fiyat politikasıyla Avrupa’da güzel işler başarıyor. Bu başarıyı sürdürmek için çalışmalarına devam eden Honor’un yeni cihazı Honor 30S‘in ne zaman tanıtılacağı belli oldu. İşte detaylar…

Honor’un yeni cep telefonu Honor 30S 30 Mart‘ta düzenlenecek çevrimiçi etkinlikte tanıtılacak. Yaklaşık 2 aydır tasarımı ve özellikleri konusunda sızıntıların bol bol yer aldığı Twitter’da bu sefer Mukul Sharma‘ tarafından paylaşılan bir poster üzerinden lansman tarihi paylaşıldı.

HONOR, Hepsiburada Üzerinden Avantajlı Satışlara Başladı!

Cihazın tasarımına bakacak olursak cihazda 4 adet arka kamera yer alacak ve bu kameralar dikdörtgen bir yapının içerisinde bulunacak. Orta. orta-üst segmentte yer alması beklenen cihazın 40W hızlı şarj desteğinede sahip olacağınıda belirtelim.

Honor 30S gücünü ise  Kirin 820‘den alacak. Uygun bir fiyata sahip olması beklenen cihaz ile alakalı edindiğimiz bilgiler maalesef kısıtlı. Cihaz ile alakalı yeni bir bilgi edindiğimizde sizlerle paylaşacağız. İnternet sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Etiketler

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz