reklam
PC HocasıİnternetHulu, Android Uygulamasına Çevrimdışı İndirmeleri Yayınladı!

Hulu, Android Uygulamasına Çevrimdışı İndirmeleri Yayınladı!

Hulu, internetin olmadığı zamanlar için video indirme seçeneğini sunmakta diğer akış hizmetlerinden daha yavaş kaldı ancak en azından şirket özelliği genişletmek için çok fazla çalışıyor. Bugün Hulu, indirmeleri artık Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletler için kullanılabilir durumda.

Video İndirme özelliği ilk önce bu ayın başlarında iOS ve iPadOS’te başlatıldı. Yalnızca Hulu’nun Reklamsız planına sahip olan kullanıcılar, internet bağlantısı olmayan yerlerde daha sonra izlemek üzere filmleri ve televizyon şovlarını cihazlarına kaydedebilecek. Temel, reklam destekli Hulu planına sahipseniz bu özelliği kullanamıyorsunuz.

Amazon, Koronavirüs Nedeniyle Önemsiz Ürün Stoğunu Yasaklıyor

İndirdikleriniz otomatik siliniyor!

Hulu, maksimum beş cihazda 25 videoya kadar indirme yapmanıza olanak tanıyor. İndirilen içeriğı izleyebilmeniz için 30 gününüz mevcut ancak daha önce başladığınız bir videoyu bitirmeniz için toplamda iki gününz var. Çevrimdışı indirmeyi korumak için süresi dolmuş içeriği tekrardan bir internet bağlantısı sağladığınız zaman tekrardan indirebilirsiniz.

Etiketler

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz