reklam
Ana SayfaHaberlerHulu Sonunda Çevrimdışı İndirme Özelliğini Açtı

Hulu Sonunda Çevrimdışı İndirme Özelliğini Açtı

Bugün iPhone ve iPad cihazlarında mevcut, Android platformuna çok yakında gelecek; Tıpkı YouTube’da olduğu gibi Hulu kullanıcıları da programları çevrimdışı indirebilecekler, bu yeni özellik abonelerin bir internet bağlantısına sahip olmadığı zamanlarda daha sonra görüntülemek üzere içerik indirmelerini sağlayacak.

Uyarılar var!

Bunlardan en önemlisi, şu anda, çevrimdışı indirmelerin yalnızca Hulu’nun No Ads planındaki müşterileri için mevcut olmasıdır. Bu yükseltme planı, hizmet tabanına göre aylık 5,99 dolarlık abonelikle karşılaştırıldığında 11,99 dolar tutarında. Bu yüzden hemen, bir çok Hulu abonesi bu özelliğe erişemeyecek.

Buna ek olarak, indirdiğiniz şeyleri gerçekten izlemek için zaman çizelgenizde bazı katı kısıtlamalar var.

Apple Card Yakında Kullanıma Sunuluyor

İndirme sınırı var

İzleyiciler, 5 farklı cihaza 25 adede kadar başlık indirebilir ve indirilen içeriğini izlemek için 30 güne kadar sürebilir. İzlenen içerik için indirme, oynatmaya başladıktan iki gün sonra sona erecek. İndirilen içeriğin süresi dolduktan sonra, içerikler Hulu’da hala mevcutsa, izleyiciler çevrimiçi olduğunda süresi dolmuş bir indirme işlemini yenileyebilir.

Hulu’nun rakiplerine baktığımız zaman hiçbiri kullanıcılarına herhangi bir kısıtlama sağlamıyor. Eğer Hulu rakiplerini geçmek istiyorsa piyasaya uygun yenilemeler yapmak zorunda kalacak.

Etiketler

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz