PC HocasıiOSiOS Cihazınızı Bilgisayara Yansıtın !

iOS Cihazınızı Bilgisayara Yansıtın !

  arctis 7+   arctis 7+

Bu yazımızda iOS cihazları bilgisayar üzerinden görmeye yarayan programı sizelere tanıtacağım. Zaman zaman birçok sebep ile telefonumuzun ekranını bilgisayarda görmeye ihtiyacımız oluyor. Aslında bunu yapmak hiç zor değil.

Öncelikle  AirServer isimli programı www.airserver.com sitesinden indirelim. Mac veya Windowsunuza uygun olanı indirdikten sonra kolaylıkla kurulumu yapabilirsiniz. 

Kurulumu tamamlayıp uygulamayı açtığımız da aşağıdaki ekran bizi karşılayacak. TRY butonuna tıklayarak deneme sürümünü aktif edelim.

Son dedikten sonra program arka planda çalışmaya başladı şimdi sıra telefonumuzdan bilgisayara bağlanmakta. 

Cihazımızdan kontrol merkezini açtıktan sonra AirPlay Yansıtma kısmına tıklayarak bilgisayarımızı seçiyoruz.

Bilgisayarımızı seçtikten sonra bilgisayarda otomatik olarak AirServer programı aktif oluyor ve bilgisayar ekranımıza telefonumuzun ekranı yansıyor. Bu yansıtmada mouse ile telefona mühadele edemeyeceğinizi hatırlatayım. Sadece telefonda yapılan işlemleri bilgisayardan takip edebilir, video kaydı vs. almak için kullanabilirsiniz..

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ios-cihazinizi-bilgisayara-yansitin-22494/ linkinden 19.01.2022 21:01:29 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner