PC HocasıSosyal MedyaYouTubeiOS için YouTube TV Nihayet Resim-içinde-Resim Desteğine Kavuştu!

iOS için YouTube TV Nihayet Resim-içinde-Resim Desteğine Kavuştu!

   

İnternet devi Google’a ait video platformu Youtube, nihayet iOS işletim sistemi için YouTube TV uygulamasında resim içinde resim desteğini yayınladı. Bir süredir Android işletim sistemine sahip kullanıcılar tarafından kullanılmakta olan özellik iOS 15 ve daha yeni sürümünü çalıştıran iPhone/iPad cihazlar tarafından kullanılabilir.

YouTube TV üzerinden televizyon programlarını izleyen kullanıcılar ekranı aşağıdan yukarıya doğru kaydırarak uygulamadan çıktıkları takdirde Resim-içinde-Resim (PiP) modu otomatik olarak devreye girecektir. Pencereyi dilediğiniz gibi yeniden boyutlandırabilir ve ekran üzerinde hareket ettirebilirsiniz.

Özellik şu anda tüm YouTube Premium aboneleri tarafından erişime açık. Google tarafından açıklamaya göre özellik Amerika Birleşik Devletleri bölgesindeki tüm kullanıcılar için sunulacağını belirtti.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ios-icin-youtube-tv-nihayet-resim-icinde-resim-destegine-kavustu-125756/ linkinden 18.05.2022 18:05:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial