PC HocasıOtomobilKen Block Gymkhana 8: Son Egzotik Oyun; Dubai

Ken Block Gymkhana 8: Son Egzotik Oyun; Dubai

 

Dünyaca ünlü motor sporcusu Ken Block Gymkhana serisinin 8’inci filmini dubai de çekti. Her serisinde kaliteyi daha fazla artıran Ken bu seferde aklımızı alıyor Dubai Kültür Bakanlığı bu kadar dubai reklamı yapamazdı açıkcası   Ford Fiesta RX3 650hp, AWD aracı ile çekilen videoda gelen egzoz sesi adeta renk katmış.

 

Videoda dünyaca ünlü yarış arabaları ile de drag yaparmış gibi bir görüntü olması daha ilgi çekici hale getiriyor. Polis araçlarının arasında yaptığı driftler eğlenceli bir 9 dakika geçirmemizi sağladı. İlgili videoyu aşşağıda bulabilirsiniz.;

Ayrıca Ken Block’un daha önceden yaptığı yarışları hepimiz ezbere biliyoruz. Adam profesyonel her halukarda ama gerçekten yapılan reklam on numara olmuş.

 

* Bonus  ahahahahah

Screenshot_2

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ken-blockda-gymkhana-8-son-egzotik-oyun-dubai-4847/ linkinden 16.10.2021 11:10:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad