PC HocasıHaberlerKurumsal Başkan Yardımcısı Brad Anderson Microsoft’tan Ayrılıyor

Kurumsal Başkan Yardımcısı Brad Anderson Microsoft’tan Ayrılıyor

 

Ticari Yönetim Deneyimleri ekibinin başında Kurumsal Başkan Yardımcısı görevini icra eden Brad Anderson, mevcut görevine son vererek Microsoft‘tan ayrılıyor. Microsoft’taki çalışma hayatı boyunca Brad, Microsoft 365 Modern İş Yerini dağıtmanın yanı sıra ticari Windows, yönetim ve bilgisayarların ve mobil cihazların güvenliğinin mühendislik / tanımlama / dağıtımı gibi görevlerinden sorumluydu. Microsoft’ta geçirdiği 17 yılı geride bırakan Brad Anderson, Qualtrics’e Ürün ve Hizmetler Başkanı olarak katılıyor.

Brad Anderson LinkedIn üzerinden açıklama yaptı

Qualtrics’te Ürün ve Hizmetler Başkanı olarak yeni görevim, Qualtrics’in tanımladığı ve oluşturduğu Deneyim Yönetimi (XM) kategorisine derinlemesine araştırma yapma, daha fazla bilgi edinme ve katkıda bulunma fırsatı sunuyor. Aynı zamanda Utah’daki memleketime dönme ve Seattle’a ek olarak Silikon Yamaçların teknoloji sektörünün büyümesini hızlandırmaya yardımcı olma fırsatı da sunuyor, ”

Qualtrics, 2019 yılında SAP tarafından satın alındı. Geçen yıl SAP, Qualtrics’i halka açılma niyetleri olduğunu açıkladı.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

İstanbul'da yaşayan bir teknoloji editörü, aynı zamanda UI/UX/Graphic Designer

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video