Layers Of Fear’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

  Google News

Korku oyunları kategorisinde büyük bir seri olan Layers Of Fear’ın çıkış tarihini oyunun yapımcıları olan Bloober Team ve Anshar Studios duyurdu.

Layers Of Fear, çıktığı günden bu yana korku oyunu severlerin gözdesi olmuş serilerden biri. Serinin geliştiricisi, yeni oyununu ilk olarak Haziran 2022’de, Summer Game Fest’te duyurmuştu.

Yapımcının açıkladığına göre bu oyun serinin son oyunu olacak ve seriye noktayı koyacak.

Oyunun hikayesine geldiğimizde ise ana karakterimiz yazar, ana karakter için meslek seçimi ilk oyunda ressam olmuştu. Bu hikayede karakterimiz bir ajans için çalışıyor. Çalıştığı ajans da onu bir iş nedeniyle deniz fenerine yolluyor, işte hikaye bu şekilde başlıyor.

Layers Of Fear Ne Zaman Çıkacak ?

Oyunun çıkış tarihini stüdyo, 15 Haziran olarak açıkladı. Oyun PC, PS5, Xbox Series S/X için çıkacak. PC platformu için istenen sistem gereksinimleri de geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Ayrıca yapımcı ekip, oyunun demosunun da 22 Mayıs itibariyle Steam platformunda oyuncuların oynayabileceğini ekledi.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video