PC HocasıMobilLeica Kameralı Xiaomi 12S Gözüktü! Yeni Anlaşmanın İlk Ürünü
Xiaomi 12S

Leica Kameralı Xiaomi 12S Gözüktü! Yeni Anlaşmanın İlk Ürünü

   

Bir dönem Huawei akıllı telefonlarının çok ses getirmesini ve rakiplerin önüne geçmesini sağlayan Leica lensler, artık Xiaomi akıllı telefonlara güç verecek. Xiaomi ile Leica arasında yapılan anlaşma sonrasında başlayan yeni ortaklıkla beraber, Xiaomi telefonlarında da yeni bir dönem başlamış olacak. İşte bu yeni dönemin ilk akıllı telefonunun da Xiaomi 12S modeli olması bekleniyor.

Ne zaman tanıtılacağı hala net olmasa da yeni akıllı telefonun görüntüleri de sızmaya başladı. Söz konusu akıllı telefon için sızan son görsel ise modelin Leica lenslerle beraber geleceğini doğruluyor.

Xiaomi 12S, Leica Lensleriyle Geliyor

Telefonun arka kısmında çok geniş bir kamera kullanılacağını anlıyoruz. Görsele baktığımız zaman özellikle ana kameranın gözle görülür bir şekilde büyüdüğü anlaşılıyor.

Kaçırmayın: Watch GT 3 Pro Fiyatları Belli Oldu

Ayrıca kamera bölümünde Leica ifadesi de net olarak gözükebiliyor. Bu da markanın Leica lenslerini taşıyacak ilk akıllı telefonunun Xiaomi 12S modeli olacağı iddiasını güçlendiriyor.

Sadece kamera konusunda değil teknik açıdan da iddialı olacağını düşündüğümüz serinin, Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcisinden güç almasını da bekliyoruz.

Xiaomi 12S

Yeni amiral gemisi işlemci, muhtemelen telefonu en güçlü modellerden biri yapacak. Bir de üzerine Leica lenslerle gelen güçlü bir kamera, iPhone’a karşı yeni bir rakip ortaya çıkmasına neden olabilir.

Artık tüm bu detayları öğrenmek adına lansmanı bekleyeceğiz. Lansman için net bir tarih olmadığını bir kez daha belirterek beklentilerin Temmuz ayı olduğunu da ekleyelim.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/leica-kamerali-xiaomi-12s-gozuktu-yeni-anlasmanin-ilk-urunu-127841/ linkinden 05.07.2022 02:07:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video