PC HocasıHaberlerMartı, New York Borsasında Halka Arz Ediliyor!

Martı, New York Borsasında Halka Arz Ediliyor!

   

Türkiye’ye paylaşımlı elektrikli scooter hizmetini tanıtan ve sektörde öncü konumunda yer alan Martı Teknoloji, New York Borsasında halka arz edilerek işlem görecek. Hatırlarsanız son zamanlarda ülkemizin popüler alışveriş sitesi devlerinden Hepsiburada Nasdaq borsasında işlem görmeye başlamıştı.

Şirket, resmi Instagram sayfası üzerinden paylaştığı Reels videosu ve hikayaler ile bu heyecanı takipçileriyle, kullanıcılarıyla ve tabi ki de tüm Türkiye ile paylaştı.

MRT sembolü ile işleme başlayan şirketin istatistikleri neler?

BusinessWire tarafından yapılan habere göre Galata Acquisition Corp ile birleşik olan şirketin zımni başlangıç ​​işletme değeri yaklaşık 532 milyon dolar olacak ve kapanıştan sonra tahmini 280 milyon dolarlık net nakit gelire sahip olması bekleniliyor. Galata Acquisition Corp. yaklaşık olarak 147 milyon dolarlık güvenceye sahipler ve taraflar, Galata’nın sponsorlarından 40 milyon doları da dahil olmak üzere 57.5 milyon dolarlık yeni yatırım taahhütleri aldı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/marti-new-york-borsasinda-halka-arz-ediliyor-131148/ linkinden 12.08.2022 15:08:04 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video