PC HocasıOtomobilMercedes-Benz’in 2017 Model E-Serisi Tanıtıldı

Mercedes-Benz’in 2017 Model E-Serisi Tanıtıldı

 

Lüks otomobil klasmanında yer alan Mercedes-Benz 2017 model E serisini Detroit Otomobil Fuarı’nda tanıttı. Sergilenen lüks aracın teknik özellikleri ve sınıfının en yeni araç tasarımına sahip olması kullanıcıları şimdiden etkilemiş durumda.

2017 MODEL MERCEDES-BENZ E SERİSİ

Geçen ay Mercedes‘in resmi olarak paylaşmış olduğu E serisinin görselleri hem iç hem de dış dizaynı hakkında bize detaylı bir şekilde bilgi akışını sağlıyor. İlk olarak Mercedes C ve S serileri ile kıyasladığımızda iki modelden de bulgulara rastlamanın mümkün olduğunu söyleyebilirim. Aracın genel yapısı itibari ile sedan tipli sınıfa dahil edilen Mercedes-Benz’in yeni E serisinide ön panjur ve arka tampon bizlere S serisini andırıyor.

Aracın iç kısmında da yeni çift ekranlı eğlence ve bilgi sistemi yer alırken, kişiselleştirilebilen HD çözünürlüklü bilgi ekranı, multi fonksiyonel direksiyon simidi de göze çarpan özellikler arasında yer alıyor diyebilirim.

mercedes-benz-2017-e-serisi-4
İKİ FARKLI E SERİSİ PİYASA ÇIKACAK

Mercedes-Benz yeni E serisi için kolları sıvarken, aracın motoru benzinli ve dizel olmak üzere iki farklı seçenekte satışa sunulacak. 2 litre hacimli benzinli serisi olan E200 modelinde 184 beygir güç elde edilirken, 300 Nm tork üretebiliyor. Diğer dizel modelinde ise 2 litre hacim yer alırken, 195 beygir güç ve 400 Nm tork üretimi gerçekleştirebiliyor.

Bu iki E serisi modelin arasına ilerleyen zamanlarda E350d, E400 4MATIC ve E350e Plug-In modelleri de dahil edilecek. Açıkçası aracın sedan olması ve yola oturuşu adeta sizi mest ediyor. İç dizaynı ve aracın genel yapısı hakkında da hazırlamış olduğumuz galeriden tüm aksamlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/mercedes-benzin-2017-model-e-serisi-tanitildi-3470/ linkinden 30.07.2021 09:07:34 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement