PC HocasıYazılımMicrosoft OneDrive Artık Apple İşlemcili Mac’leri Destekliyor!

Microsoft OneDrive Artık Apple İşlemcili Mac’leri Destekliyor!

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli Microsoft, geçtiğimiz seneden itibaren OneDrive hizmetinin Apple Silicon sürümünü test ediyor ve şimdi ise uygulamanın nihai sürümü kullanıma sunuldu. Artık M1/M1 Pro ve M1 Max işlemcili Mac bilgisayarlarınızda OneDrive’ı sorunsuz bir biçimde kullanabilirsiniz.

Şirket, uzun zamandır beklenen özelliğin genel olarak 22.022 derlemesinden itibaren kullanılabileceğini söyledi ve OneDrive blogunda paylaştığı bir yazıda şunları dile getirdi:

“MacOS için OneDrive eşitlemenin artık yerel olarak Apple silikonunda çalışacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, OneDrive’ın Apple silikonunun performans iyileştirmelerinden tam olarak yararlanacağı anlamına geliyor”

M1, M1 Pro ve M1 Max yongaları için resmi desteğe sahip olan OneDrive uygulaması, Rosetta 2 çeviri yazılımına artık gerek olmadığını belirterek hizmetin en yeni Mac’lerde daha hızlı ve daha verimli çalışacağını duyurdu.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-onedrive-artik-apple-islemcili-macleri-destekliyor-124406/ linkinden 26.05.2022 18:05:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial