PC HocasıİnternetMicrosoft Outlook.com’a, Google Servislerini Getiriyor

Microsoft Outlook.com’a, Google Servislerini Getiriyor

Outlook web’de tam Google entegrasyonunu alıyor

Microsoft, Gmail, Google Drive ve Google Takvim’i Outlook.com web posta istemcisine entegre etmeyi planlıyor. Yazılım üreticisi bu entegrasyonu son zamanlarda bazı hesaplarda test etmeye başladı ve Twitter kullanıcısı Florian B bugün erişebildi. Hızlı bir kurulum işleminden sonra, bir Google Hesabını bir Outlook.com hesabına bağladığınızda, Gmail, Drive belgeleri ve Google Takvim’in tümü otomatik olarak Outlook’un web sürümünde görüntülenir.

Bu takvimde ayrı gelen kutuları ve yan yana entegrasyon ile, iOS ve Android için Outlook çalışma şekline çok benzer görünüyor. Yeni entegrasyon ne yazık ki herkes için açık değil, şirket gruplar halinde belirli kullanıcılara özelliğe erişmelerine sağlıyor.

Geçtiğimiz Son 10 Yıla Yön Veren Önemli 32 An

Özelliğe erişim sağlayan Florian, birden fazla Google Hesabı ekleyemediğinizi ve Outlook ve Gmail hesapları arasında geçiş yapmak için bunun erken bir test gibi göründüğünü ve Outlook ve Gmail hesapları arasında geçiş yaptığınızda tüm sayfanın yenilendiğini söylüyor. Google Drive tümleştirmesi, Google’ın hizmetindeki belgeleri ve dosyaları destekler, böylece bunları Outlook veya Gmail e-postalarına hızla ekleyebilirsiniz. Kaç Outlook.com kullanıcısının bu yeni özelliğe erişeceği veya Microsoft’un bunu ne zaman daha geniş bir şekilde kullanıma sunacağı henüz belli değil.

Etiketler

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement