PC HocasıHaberlerMicrosoft Store’da Bahar İndirimleri Başladı

Microsoft Store’da Bahar İndirimleri Başladı

 

Microsoft Store’un İlkbahar İndirimi bugün itibariyle başladı ve Surface cihazları, dizüstü oyun bilgisayarları, Xbox aksesuarları ve daha fazlasında çeşitli fırsatlar ve indirimlerle başladı. Bu indirimler ve fırsatlar, 2 Nisan Cuma gününden itibaren Xbox ve bilgisayar oyunları, Xbox Game Pass Ultimate, filmler, uygulamalar ve daha fazlası için ikinci tur tekliflerle 15 Nisan’a kadar microsoft.com’da sunuluyor olacak.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji ve yazılım devi Microsoft, 2 Nisan itibariyle başlayacak olan bahar indirimleri hakkında aşağıdaki demeçi paylaştı:

Microsoft Store’dan satın alma, ücretsiz çevrimiçi eğitim videolarına ve atölye çalışmalarına kendi rahatlığınızdan erişim dahil olmak üzere 2-3 günlük ücretsiz gönderim, 30 günlük ücretsiz iade, finansman seçenekleri ve ihtiyaç duyduğunuzda uzman yardımı ile Microsoft Store Promise ile birlikte gelir. Uygun Surface cihazları için, satın alma tarihinden itibaren 60 günlük ücretsiz iadelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

İstanbul'da yaşayan bir teknoloji editörü, aynı zamanda UI/UX/Graphic Designer

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video