reklam
Ana SayfaPCMicrosoft Surface Laptop 3 Tanıtıldı !

Microsoft Surface Laptop 3 Tanıtıldı !

Microsoft’un bugün düzenlemiş olduğu etkinlikte tanıtılan ve özellikleri ile iddialı olan Microsoft Surface Laptop 3 tanıtıldı. Tasarımı ve donanım gücü ile dikkatleri çekmeyi başaran Surface Laptop 3’ün 22 Ekim‘de satışa çıkması bekleniyor. 

Microsoft Surface Laptop 3,  13,5 ve 15, inç olmak üzere iki farklı boyutta satışa sunulacak. Malzeme kalitesi ve hızlı şarj konusunda oldukça iddialı olan Microsoft Surface Laptop 3’ün isterseniz teknik özelliklerine bir göz atalım. İki farklı işlemci ve grafik birimi ile bizleri tanıştıran Microsoft, Surface Laptop 3’ün 13,5 inçlik versiyonu gücünü İntel’in 10. nesil yeni işlemcisinden alacak. Grafik birimi olarak da AMD Radeon yer alıyor. 

Windows 10 Bilgisayarı Otomatik Kapatma

Microsoft Surface Laptop 3, 15, inçlik versiyonunda ise sadece Amd’nin Ryzen işlemcisinin kullanılacağı belirtildi. Grafik birimi olarak da AMD Radeon RX Vega 11‘i kullanan bu versiyonun performans konusunda bir önceki seriye göre %20 daha fazla performans ve hız sunması bekleniyor.

Ürünlerin fiyatlarına bakacak olursak Microsoft Surface Laptop 3’ün 13,5 inçlik  versiyonunun fiyatı 999 dolar olarak duyuruldu. İkinci versiyon yani Microsoft Surface Laptop 3’ün 15, inçlik versiyonunun fiyatı ise 1.199 dolar olarak duyuruldu. Ürünlerin Türkiye‘de satışa sunulup sunulmayacağı şu anlık merak konusu.  

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz