PC HocasıOtomobilMicrosoft Teams’e Apple CarPlay Desteği Geliyor!

Microsoft Teams’e Apple CarPlay Desteği Geliyor!

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft dün Microsoft Teams iOS uygulamasının yakın zamanda Apple CarPlay özelliğini destekleyeceğini resmi olarak doğruladı. Bu destek, Microsoft Teams iOS kullanıcılarının araçlarını sürerken toplantılara kolayca katılmasını sağlayacak.

Yakın zamanda yayınlanacak bir güncelleme ile gelecek olan destek sayesinde kullanıcılar; CarPlay bulunan arabalarında yolda giderken anlık olarak gelişen toplantılara katılım gerçekleştirebilecek. Öyle ki “Hey Siri” sayesinde arabayı sürmeye devam ederken ellerinizi direksiyondan çekmeden toplantılara kolayca katılabileceksiniz.

Son zamanlarda özellikle pandemi döneminde revaça geçen Microsoft Teams, bu ay itibariyle Apple Car Play desteğini kullanıma sunacak. Özelliğin bölge bölge yayınlanacağı durumunu unutmamak gerekir. Yine de güncelleştirmeler kısmından kontrol etmeyi unutmayın.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-teamse-apple-carplay-destegi-geliyor-117735/ linkinden 17.08.2022 22:08:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video