PC HocasıYazılımMicrosoft Teams’e Çift Ekran Desteği Geliyor

Microsoft Teams’e Çift Ekran Desteği Geliyor

Microsoft, kullanıcıların birden fazla ekran kullanarak toplantılara olan katılımlarını kolaylaştırmak amacı ile şu anda Microsoft Teams için bir çift ekran desteği üzerinde çalışıyor. Bu özellik, Teams kullanıcılarına çift ekranlarda (Macbook’larda Touch Bar dahil) çok fazla kolaylık sağlayacak.

Şirketin üzerinde çalıştığı bu yeni destek, yalnızca bir toplantıya katılmanız ile sınırlı kalmayacak. Diyelim ki aynı zamanda bir beyaz tahta oturumuna katılmanız gerekti bu bağlamda oldukça kullanışlı bir deneyim alacaksınız. Beyaz tahta desteğinden tam anlamı ile faydalanabilmeniz için bir dokunmatik ekrana gereksinim duyacaksınız.

Microsoft Teams için çift ekran desteği şu anda şirket tarafında geliştirilme aşamasında lakin şirketin Microsoft 365 Yol Haritası sayfasında paylaştığı ayrıntılara dikkatli baktığımız zaman bu desteğin Aralık ayında tüm kullanıcılara gönderilmesi bekleniliyor.

En İyi 3 Ücretsiz Müzik Yapma Programı

Microsoft Teams için geliştirilen çift ekran desteği uzun süredir kullanıcıların beklediği bir özellikti ve nihayet istenilen olmaya başladı. Kullanıcıların çift ekran desteği eklemesini isteyen kullanıcı geri bildirimine yanıt veren Microsoft, “Geri bildirimi sağladığınız için teşekkürler. Bu özellik biriktirme listemizde yer alan bir özelliktir. Paylaşacak daha fazla ayrıntımız olduğunda güncelleriz.” dedi.

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement