Microsoft Windows Insider Nedir ?

Microsoft,  geçtiğimiz sene Windows 10'u yayınlaması ile başlattığı Windows Insider programını 2015 Şubat yılı ayında Windows Phone kullanıcılarının için de kullanıma sunmuş ve kullanıcıların Windows 10 ve Windows 10 Mobile geliştirilmesinde etkin rol almasını sağlamıştı.

 

windows-ins

 

Office Insider uygulaması ile şu uygulamaları erken sürümlerde test etme olanağı sunulacak:

 

Excel

Word

PowerPoint

OneNote

Outlook

Access

 

Office Insider uygulaması şu an için yalnızca Windows,  Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1 ve Android kullananlar için aktif edildi. Ancak Microsoft’un Mac ve IOS kullanıcılarını unuttuğunu sanmayın. Çünkü Redmond merkezli şirketin yetkililerinin yaptığı izaha göre Mac bilgisayar ve IOS tablet ve telefon kullanıcıları için de Office Insider programı yakında kullanıma sunulacak.

 

Windows,  Windows 10 Mobile, Windows Phone ve Android kullanıcıları için ilk etapta fiyatlı Office 365 abonelerine için kullanıma sunulacak. Ayrı olarak müessesesel Office 365 aboneleri erken sürüm Office güncellemesi ile erişilebilmekte.

 

Microsoft Office Insider programına Microsoft Office Insider  sayfasından kayıt olarak erken sürüm Office uygulamalarını kullanmaya başlayabilirsiniz.