Mobil Oyun “Hitman Sniper”, Play Store’da Ücretsiz Oldu!

Hem yakışıklı, hem karizmatik, hem de tehlikeli ağabeyimiz Ajan 47'nin büyük beğeni alan mobil oyunu Hitman Sniper, kısa bir süreliğine Android'in uygulama mağazası olan Play Store üzerinden 3 Şubat tarihine kadar ücretsiz oldu. Hitman'i ve keskin nişancı oyunlarını seven tüm okurlarımız, daha fazla zaman kaybetmeden oyunu Play Store üzerinden indirip deneyimleyebilirler.

Hem Kel, Hem Tehlikeli

PC platformunda çok sayıda TPS oyunu gördük. Elimizdeki silahlarla önümüze çıkan tüm düşmanları mıhladığımız bu tür oyunlarda uzun zamanlar harcadık. Fakat sürekli birbirinin benzeri oyunlardan sıkılmaya başladığımız sıra, bir TPS aksiyon oyunu kendisini gösterdi. Bu oyun diğerlerinden oldukça farklıydı. Ana karakteri bile başlı başına efsaneydi. Hitman'den bahsediyoruz hocalar. Yani nam-ı diyar Ajan 47'den...

İlk oyun olma özelliği taşıyan Hitman: Codename 47'nin ardından oyuncu kitlesinin büyük ilgisiyle karşılaşan IO Interactive şirketi, seriye çok sayıda oyun eklemeye devam etti. Bu seriyi diğerlerinden ayıran en büyük özellik ise şüphesiz ki gizlilik ve suikastlerin üzerine kurulmuş olmasıydı.

Oyun, 3 Şubat Tarihine Kadar Ücretsiz!

PC ve oyun konsollarında büyük başarı yakalayan seri, Square Enix'in yapımcılığıyla birlikte mobil platforma da taşındı. Mobilde büyük başarı sağlayan Hitman Sniper oyunu; adından da anlaşılacağı üzere, elimizdeki keskin nişancı tüfeği ile uzaktan atışlar yapmak üzerine kurulmuş bir oyun. Önceden Play Store üzerinden 2.99TL gibi bir fiyata satılan oyun, gün itibarıyla 3 Şubat tarihine kadar ücretsiz olarak yayınlanmaya başladı.

Hızlı oynanışları seven oyuncular için pek de önermeyeceğimiz bu oyun; daha çok sabretmek, planlı hareket etmek ve zamanında hamle yapmak üzerine kurulu. Square Enix şirketinin geliştirdiği bu oyun, sabırlı ve planlı hareket etmeyi seven oyuncuların ilgi odağı haline geliyor. Öyle ki oyun, Google Play Store'da 4,6 yıldız almış ve ücretli olmasına rağmen 1 milyondan fazla indirmeye ulaşmış durumda.

Oyunlarda suikastçilik yapmayı ve keskin nişancı tüfeği kullanmayı seven mobil oyuncular için büyük bir fırsat olan bu kampanya, hatrı sayılır derecede oyuncusu olan Hitman Sniper oyununu ücretsiz olarak deneyimlememize olanak sağlıyor.

Son olarak oyun, sadece 3 Şubat tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebilecek. Bu tarihten sonra, oyunun eski fiyatı olan 2.99TL'den satılmaya devam edeceği planlanıyor. Oyunu deneyimlemek isteyen okurlarımız da, buradan oyunu indirebilirler.

 

İlgili Etiketler