MSI Radeon RX 570 Armor MK2 Ekran Kartı Duyuruldu

Yeni bir özel RX 500 serisi ekran kartı dalgası çok yakında piyasayı vuracak. İlk atak ise MSI'dan geldi ve MSI Radeon RX 570 Armor MK2 model ekran kartı duyuruldu. Yeni seri yine MSI kırmızısını üzerinde taşıyan güzel bir tasarım ile bizleri karşılarken, piyasada mining kullanıcıları tarafından açılan açığı bir nevi kapatmak için çalışmalar devam ediyor. Peki yeni MSI RX 570 Armor MK2 ekran kartı neler sunuyor yakından bir göz atalım.

Dört Farklı Kart Daha Gelebilir

Şuan için kesin olmamak ile birlikte MSI RX 500 serisi için dört yeni ekran kartı daha çıkartacağı söyleniyor. Zaten bu seri RX 570 olduğu için muhtemel olarak RX 560 ve 580 modellerini de göreceğiz. Diğer arada kalan modelin ise ne olacağı şimdiden merak konusu. 2 adet Armor soğutucu ile birlikte piyasaya sürülecek olan RX 570 ARMOR MK2 modeli aynı zamanda yeni bir renk tasarımına da sahip.

Radeon RX 580 ve RX 570 ARMOR MK2 serilerinin Overclock edilebilirliğine kesin göz ile bakılırken, OC olamayanlar ise piyasaya pek barınmayacak gibi. ARMOR MK2'nin siyah ve kırmızı tasarımının gerçekten çok hoş olduğunu belirtmeliyim. Şuan için kartın saat hızları hakkında bir açıklama yapılmadığı gibi, ilerleyen günlerde bu konuyu güncellemeye devam edeceğiz.

Önemli soru: Şuanda Türkiye'de ve yurt dışında mining konusunda herkes bir şeyler yapmaya çalışırken, RX 500 serisi ekran kartlarının fiyatları bir sene içerisinde rekor düzeylere ulaşmıştı. Bu kart modelinin ise hangi fiyat aralığında çıkacağını gerçekten merak ediyorum. Sızdırılan görsellere ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

(Yukarıdaki görsel: MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC)

İlgili Etiketler