PC HocasıHaberlerNesnelerden Mükemmel Sana Eserleri Oluşturan Sanatçı: Christoph Niemann

Nesnelerden Mükemmel Sana Eserleri Oluşturan Sanatçı: Christoph Niemann

   

Kimi zaman yüzüne bile bakmayacağımız veya elimize geçen pek çok nesneleri hiç edip harcayabiliyoruz. Ancak bu tür nesnelere sanat açısından bakan Christoph Niemann adlı sanatçı sanat yapmak ile kalmıyor, bu nesneleri adeta mükemmel resim galerisine dönüştürüyor.

İllüstrasyon Çalışmaları İle Mükemmel Sanat

Instagram üzerinde çokça paylaşımlar yapan sanatçı Christoph Niemann, internette dikkat çeken pek çok nesne ile mükemmel sanat eserleri oluşturmuş. Yaptığı bu eserlere de “Sunday Sketches” adını verdiği gibi, nesnelerin kafasında uyandırmış olduğu eserleri kağıt ile buluşturan sanatçı pek çok ürünü resmetmeyi başarmış. Ürünler arasında makas, muz kabuğu, tarak, iğne, ekmek ve benzeri nesneler kullanarak harika çalışmalar ortaya çıkartmış.

Christoph Niemann tarafından oluşturulan sanat eserlerini aşağıdaki galerimizden inceleyebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/nesnelerden-mukemmel-sana-eserleri-olusturan-sanatci-christoph-niemann-21777-10110/ linkinden 29.01.2022 13:01:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner