PC HocasıCep TelefonuNokia’dan yeni bir android telefon: Nokia P

Nokia’dan yeni bir android telefon: Nokia P

   

Nokia piyasaya geri dönme kararı aldıktan sonra pek çok model hazırlayarak üretime geçmişti. O üretimlerin sonucu yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladığı gibi, şimdi de Nokia P olarak aramıza girmeye çalışıyor.

2017 Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak olan yeni Nokia P modeli teknik özellikler tarafında da kullanıcısını tatmin edecek. Zira üst düzey bir teknik özellik bizleri bekliyor.

Yeni Nokia P modelinde 6 GB RAM, Snapdragon 835 yonga seti, Zeiss lens desteği bulunan 23 megapiksellik arka ve 8 megapiksellik ön kamerası bulunacağı belirtiliyor.


Aynı zamanda Quad HD çözünürlükte bir ekrana yer vereceği belirtilen Nokia‘nın günümüz akıllı telefonlarından farklı olarak hangi özellikleri sunacağı da merakla bekleniyor. Ek olarak Nokia’nın yeni amiral gemisinin ilk Çin’de satışa sunulacağının altını çizelim. İlerleyen günlerde ise cihazın diğer teknik özellikleri yayınlanacaktır.

Cihazın görüntüsüne baktığımızda 5.5 inçe yakın bir boyut olduğu tahmin ediliyor. Arka panelde ise parmak izi tarayıcısı yer almıyor. Eğer Nokia ön panele taşımadıysa, yeni versiyonda parmak izi tarayıcısı olmayabilir. Geçtiğimiz haftalarda Nokia‘nın bir diğer akıllı telefonu olarak piyasaya çıkmaya hazırlandığı D1C modeline de buradan göz atabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/nokiadan-yeni-bir-android-telefon-nokia-p-17990/ linkinden 29.01.2022 03:01:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

  • Fotoğraftaki telefon tuşlu değilmi hocam yalan haber yapmış olmasınlar ayrıca arka flaş 23 mp lik kameraya az gelir diye düşünüyorum lumia serisine bakarak

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner