PC HocasıHaberlerOnline Video Düzenleme Alt Yapısı InVideo

Online Video Düzenleme Alt Yapısı InVideo

 

Daha önce bir çok video düzenleme programı tavsiyesinde bulunmuştuk. Bu yazımızda diğer yazılarımızdan farklı olarak sizlere online video düzenleme hizmeti veren bir site ile ilgili bilgi vermek istiyorum.

Son yıllarda video işi yapan bir çok kullanıcı ve ajans hazır temaların yanında fiyat ve bilgisayar maliyeti olmadığından dolayı online video düzenleme araçlarına yönelmiş durumda. Online video düzenleme aracı InVideoda en çok hoşuma giden ve sizlere de tavsiye etmemin sebebi Ücretsiz bir versiyonu olması ve ücretsiz versiyonunda Watermark olmaması.

InVideo, 190’dan fazla ülkeden 1,5 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir çevrimiçi video oluşturma platformudur. Çevrimiçi video düzenleyicilerin basitliğini doğrudan tarayıcınıza getirir. Video reklamlar, promosyon videoları, sosyal medya videoları ve daha fazlasını oluşturmak için harikadır.

InVideo, 4000’den fazla şablon, birinci sınıf stok ortamı, metin kutuları ve daha fazlasıyla güçlü bir şekilde gelir. InVideo’nun ücretsiz planı, oyunun kurallarını değiştiren bir InVideo filigranına sahip değildir.

Business planı Genel olarak Küçük işletmeler, girişimciler, öğretmenler ve sosyal medya etkileyicileri için orta düzey kullanıcıları için yeterli  diyebiliriz. Ayrıca fiyatı da rakipleri ile aynı diyebiliriz. InVideo blog sayfası üzerinden güncel eğitim yazılarını takip ederek kendinizi geliştirebilir ve daha etkileyici videolar yapabilirsiniz.

InVideo Online Video Editor‘ün Özellikleri şunları içerir:

  • Bir sosyal medya takvimi içeren 4.000’den fazla el yapımı önceden hazırlanmış şablon
  • 8M + iStock Ortam Kitaplığı ve Shutterstock ve Storyblock’tan 1M + Premium Ortam Kitaplığı
  • Makaleyi kolayca videoya dönüştürmek için bir özellik
  • Kesmenin, kırpmanın, kırpmanın, bir kompozit oluşturmanın, marka ön ayarlarını uygulamanın vb. kolay bir yolu.
  • Otomatik metin okuma + kendi seslendirmelerinizi ekleme yeteneği
  • 24 * 7 canlı sohbet desteği + 20.000’den fazla içerik oluşturucu ve pazarlamacıdan oluşan topluluk
  • Kullanılabilir: Windows, Mac ve iPad (popüler masaüstü tabanlı tarayıcılarda)

Genel olarak size denemek için ücretsiz bir hesap planından başlayıp videolarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi sahibi olmak ve ücretsiz bir kullanıcı oluşturmak için https://invideo.io/make/online-video-editor/ ‘  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/online-video-duzenleme-alt-yapisi-invideo-112501/ linkinden 21.10.2021 20:10:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad