PC HocasıHaberlerPAX East, 15 Temmuz’dan İtibarinden Çevrimiçi Hale Geçiyor

PAX East, 15 Temmuz’dan İtibarinden Çevrimiçi Hale Geçiyor

 

PAX Online etkinliği 15 Temmuz Perşembe ile 18 Temmuz Pazar günleri arasında çevrim içi ortamda gerçekleşecek. PAX, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Devam eden halk sağlığı endişeleri ışığında, ReedPop ve Penny Arcade bu yıl PAX East’i düzenlemeyecek.” dedi.

Aşılar dünya çapında yayılırken, dünya hala küresel salgının ortasında olması gerçekten bir sürpriz değil. Paylaşılan ortak bildiri de, “PAX West ve PAX Unplugged’ın sırasıyla 3-6 Eylül ve 10-12 Aralık kişisel şenliklerle planlandığı gibi ilerleyeceği” konusunda ihtiyatlı bir iyimserlikle bu umut verici gelişmeyi ele alıyor.

Resmi açıklamada “Geçen yılın rekor kıran etkinliğinin başarısını artırmayı ve aynı zamanda topluluğumuzla şimdi ile PAX Online arasında gerçekleşecek olan Indie Showcase gibi yeni yollarla etkileşim kurmayı umuyoruz.” dendi.

PAX Nedir?

PAX, video oyunlarını içeren bir dizi oyun kültürü festivalidir. PAX her yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde Seattle, Boston, Philadelphia ve San Antonio’da düzenlenmektedir; ve aynı zamanda Avustralya’da Melbourne şehrinde düzenli olarak gerçekleşir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pax-east-15-temmuzdan-itibarinden-cevrimici-hale-geciyor-111193/ linkinden 16.10.2021 08:10:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad