PC HocasıTeknolojiPhilips RAM Pazarına Girmeye Hazırlanıyor!

Philips RAM Pazarına Girmeye Hazırlanıyor!

   

Hollanda merkezli teknoloji üreticisi Philips‘i en çok akıllı ampülleri, televizyonları, ses sistemleri ve daha fazlası gibi tüketici elektroniği ürünleri ile tanıdık fakat şirketi yakın zamanda farklı pazarlarda görmemiz mümkün. BoardChannels tarafından elde edilen fotoğraflara göre şirket yakın zamanda masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için RAM üretecek.

Tom’s Hardware tarafından sağlanan bilgiler doğrultusunda RAM kitleri 8GB ve 32GB olmak üzere en az iki kapasitede geliyor olacak ve hem DDR4 hem de DDR5 sürümlerinin olacağı belirtiliyor.

Mevzubahis belleklerin hızlarına geleceksek olursak 32GB DDR5 RAM’in 4800 MHz’de, 32GB DDR4’ün ise 2666 MHz’de çalışacağı söyleniyor.

Piyasada yıllarını vermiş ve güven elde etmiş bir çok firma varken Philips’in bu bellekleri kimlere ve nasıl satmak istediği henüz bilinmiyor fakat her ne olursa olsun şirket sektöre giriş yaptığı zaman sayısız firmayla rekabet ediyor olacak. Eğer kendi bilgisayarınızı kendiniz topluyorsanız RAM konusunda sektöre yeni girmiş bir markayı mı, yoksa yıllarını vermiş bir markayı mı tercih edersiniz?

Büyük ihtimalle Philips, tüketicileri etkileyebilmek için daha düşük bir fiyat politikası ve başka teklifler sunmayı hedefliyor olacak.

İkinci fotoğrafta her ne kadar RAM’in kendisini yakından görüyor olsakta ve üzerinde BoardChannels logosu bulunsa da fotoğrafın BoardChannels’a ait olduğu henüz bilinmiyor ve bariz bir şekilde bir düzenleme programı aracılığıyla manipüle edilmiş olduğu görülüyor.

Her iki durumda da, Philips’in yeni ürünlerinin pazarda nasıl performans gösterdiğini görmek ilginç olacak. Bu sızıntı meşruysa, resmi bir açıklama muhtemelen er ya da geç gelecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/philips-ram-pazarina-girmeye-hazirlaniyor-124938/ linkinden 28.05.2022 22:05:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial