PlayStation Plus Aralık 2022 Oyunları Neler? Liste

  Google News

Kasım ayını dolu dolu geçiren PlayStation Plus servisi için yeni ay müjdeleri geldi. PlayStation Plus Aralık 2022 oyunları resmi olarak açıklandı.

Yeni yıl dönemine girilmesiyle beraber bu ay iddialı oyunların verileceğini tahmin ediyorduk. Öyle de oldu diyebiliriz. Henüz Plus Extra ve Plus Premium oyun kataloglarına eklenecek olan oyunlar belli değil ama genel olarak Plus servisi için verilecek oyunlar netlik kazanmış oldu.

PlayStation Plus Aralık 2022 Oyunları

Açıklanan bu oyunlar paket fark etmeden tüm Plus aboneleri için gelecek. Plus Essential, Extra ve Premium paketleri fark etmeden bu oyunları alacaksınız. Oyunların erişime açılacağı tarih ise 6 Aralık olacak. Kullanıcılar 2 Ocak tarihine kadar da oyunları erişimde görecekler. Peki listede hangi oyunlar var?

Aralık Ayının Oyunları

  • Divine Knockout Founders Edition – PS5 konsollar ve PS4 konsollar için
  • Biomutant – PS5 konsollar ve PS4 konsollar için
  • Mass Effect Legendary Edition – PS4 konsollar için

PlayStation Plus Aralık 2022

PlayStation Plus Aralık 2022 oyunları

Bana soracak olursanız burada dikkat çeken oyun Mass Effect yapımı olacak. Zira sunulan bu içerik serinin tüm oyunlarını içerdiği gibi 40 adedin üzerinde de DLC paketi içeriyor. Ayrıca yeniden düzenlenmiş olan grafikler de var. Ama tabii ki diğer yapımların da iddialı oyunlar olduğunu belirtelim.

Kaçırmayın: The Witcher 3 Güncellemesi için Karşılaştırma Videosu Geldi

Artık Extra ve Premium üyeleri için açıklanacak olan yeni oyun kataloğu içeriklerini bekleyeceğiz. Ay sonuna doğru bu oyunların da duyurulmasını bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video